Spor

Perilerin devler ligi programı belli oldu

Kocaeli ve ülkemizi Avrupa’nın en büyük prestijli organizasyonu Euroleague Women’da temsil eden İzmit Belediyespor’un Avrupa’da ki yeni maç programı belli oldu.  Kocaeli ve Türkiye’yi Euroleague Women’da temsil eden İzmit Belediyespor;..

Perilerin devler ligi programı belli oldu

Kocaeli ve ülkemizi Avrupa’nın en büyük prestijli organizasyonu Euroleague Women’da temsil eden İzmit Belediyespor’un Avrupa’da ki yeni maç programı belli oldu. 

Kocaeli ve Türkiye’yi Euroleague Women’da temsil eden İzmit Belediyespor; 7 oyuncusu, Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle İstanbul’da yapılan ilk tur maçlarında mücadele edememişti. Euroleague Women ikinci tur maç programı belli olan İzmitli Periler bu maçlar için İspanya’nın Salamanca kentinde parkeye çıkacak.

İLK 4 MAÇ İSPANYA’DA
İzmitli Periler ilk maçını 19 Ocak’ta İspanya temsilcisi Perfumerias Avenida ile oynayacak. İkinci maç ise 21 Ocak’ta Rusya’nın Dynamo Kursk, 22 Ocak’ta ise yine Rus temsilci Nadezhda takımı ile oynanacak. İzmit Belediyespor gruptaki son maçını ise 25 Ocak tarihinde ilk maçta olduğu gibi Perfumerias Avenida takımı ile oynayıp İspanya’dan ayrılacak. Çift maç usulü gerçekleşecek grup maçlarında İzmit Belediyespor kalan 2 karşılaşmasını Rus temsilcileri Dynamo Kursk ve Nadezhda ile ilerleyen günlerde belirlenecek bir tarihte ve salonda oynayacak. Ufuk BAGAN / KOCAELİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL