Eğitim

Pandemi sonrasında eğitime devam ediyor

Adapazarı Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan ve Enerji Uzmanı Selman Aygüneş tarafından verilen ‘Güneş Enerjisi Sistemleri’ ile ilgili tam detaylı eğitim, Fatih Meslek Lisesi’nde devam ediyor. Pandemi nedeniyle 3 ay..

Pandemi sonrasında eğitime devam ediyor

Adapazarı Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan ve Enerji Uzmanı Selman Aygüneş tarafından verilen ‘Güneş Enerjisi Sistemleri’ ile ilgili tam detaylı eğitim, Fatih Meslek Lisesi’nde devam ediyor. Pandemi nedeniyle 3 ay ara verilen eğitim, uzun bir aradan sonra tekrar başladı.

“Güneş enerjisi sistemlerinin nasıl üretim yapıldığı, İnvertor ve Şarj Kontrol Cihazları’nın kullanımı hakkında bilgiyi; Sakarya’da aktif faaliyetler gösteren N/S Aygüneş Elektrik Solar Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Enerji Uzmanı Selman Aygüneş tarafından verildi. Üç ay ara verilen ve bu aradan sonra pandemi kurallarına göre tekrar başlayan eğitim programı; 3 ay daha uzatıldı. Mart ayında bitmesi gereken eğitim, buna göre Haziran ayında tamamlanacak olan eğitim sonunda kursiyerlere sertifikaları verilecek. Bu sertifikaya sahip olan ustalar, konusu ile ilgili çalışmalar rahatlıkla yapabilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL