Güncel

Özüuğurlu ZÜCDER’de güven tazeledi

Tunç Özüuğurlu, Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER) denetleme kurulu başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeledi. Merkezi İstanbul’da bulunan ZÜCDER’in 7’inci olağan genel kuruluna katılan Özüuğurlu, denetleme kurulu başkanlığına yeniden seçildi. İlimizde faaliyet gösteren..

Özüuğurlu ZÜCDER’de güven tazeledi

Tunç Özüuğurlu, Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER) denetleme kurulu başkanlığına yeniden seçilerek güven tazeledi. Merkezi İstanbul’da bulunan ZÜCDER’in 7’inci olağan genel kuruluna katılan Özüuğurlu, denetleme kurulu başkanlığına yeniden seçildi.

İlimizde faaliyet gösteren meyve presleri ve mutfak ekipmanları ile endüstriyel bıçak üreticisi Cancan Şirketler Grubu genel müdürü Tunç Özüuğurlu, genel kurul sonrasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “7. ZÜCDER genel kurulunda yeniden denetim kurulu başkanı seçilmek çok gurur verici. 514 üyesi ile tek dış ticaret fazlası veren derneğimizin tüm üyelerine ve yönetim kuruluna teşekkür ederim…” ifadelerini kullandı.

2004 yılında kurulan ZÜCDER, porselen, seramik, cam, plastik, metal, ahşap sofra ve mutfak eşyasından hediyelik dekoratif eşya, endüstriyel mutfak ve elektrikli ev aletlerine kadar geniş bir yelpazeden oluşan ev ve mutfak eşyaları sektörünün çatı sivil toplum örgütü niteliğinde.

Tunç Özüuğurlu’nun TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ile EVFED (Ev ve Mutfak Eşyaları Federasyonu) yönetim kurulu üyeliklerinin haricinde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) meclis delegesi görevleri de bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL