Magazin

Öztaş Ailesi’nin ilk göz ağrısı Masal’a sürpriz doğum günü

Aapazarı Akıncılar Mahallesi Horozlu Sokak’ta ikamet eden Öztaş Ailesinin ilk göz ağrıları olan Masal Gözmen’e evlerinde sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi. Hande & Samet Gözmen çiftinin ilk çocuğu olan..

Öztaş Ailesi’nin ilk göz ağrısı Masal’a sürpriz doğum günü

Aapazarı Akıncılar Mahallesi Horozlu Sokak’ta ikamet eden Öztaş Ailesinin ilk göz ağrıları olan Masal Gözmen’e evlerinde sürpriz bir doğum günü partisi düzenlendi.

Hande & Samet Gözmen çiftinin ilk çocuğu olan Masal Gözmen için Adapazarı Akıncılar Mahallesi Horozlu Sokak’ta bulunan dedesinin evinde 10’nuncu yaş gününü kutladı. Antalya’da yaşayan teyzesi Deniz Hanedar ve kuzenlerinin de katıldığı doğum günü kutlamasında bir araya gelen Öztaş Ailesinin fertlerinin oldukça mutlu oldukları görüldü. Torununun doğum günü nedeniyle ailesini bir arada gören Dede Feti ÖztaşTorunum, bizim biricik Masal’ımız göz açıp kapayıncaya kadar kocaman olmuş. Kızıma Allah’tan uzun ve daha nice güzel yıllar diliyorum” dedi.

Anneanne Ayşe Öztaş torunun bu özel gününde ailesinin bir arada olmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “Canım kızım sana çok güzel bir ömür geçirmeni dilerim. Her şey kalbince olsun” dedi.

Efe Medyanın sosyal medya editörlerinden Dayı Efekan Öztaş ise yeğeni Masal Gözmen için duygu dolu şu ifadelerde bulundu. “Seni, doğacağın günü hep bekliyordum. İlk yeğenim olacağını duyunca sevinçten havalara uçmuştum.  Ve sonra sen doğdun.  Sana ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Canım yeğenim sen doğduğunda ben 13 yaşındaydım ve seni ilk gördüğüm anı daha dün gibi hatırlıyorum. İyi ki doğdun dayısının prensesi. Senin gibi yeğenim olduğu için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun dayısının prensesi” dedi.

Teyzesi Deniz Hanedar ve eşi Mustafa Hanedar’da yeğenleri Masal’a iyi dileklerde bulunarak doğum günü kutladı.

10’nuncu yaş gününe Antalya’dan gelen kuzenleri Eymen ve Metehan’ın da katılmasına çok sevindiğini dile getiren Masal “Bana bu güzel doğum günü sürprizini hazırlayan Dayıma çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum. Ayrıca Antalya’dan gelen Deniz Teyzeme, Mustafa Enişteme de çok teşekkür ediyorum.  Bugün burada kardeşim Feti, annem, babam, dedem anneannem, kuzenlerim ve dayım hep birlikteyiz. Hepsine çok teşekkür ediyorum. İyi ki benim ailemsiniz, hepinizi çok seviyorum” dedi.

Masal Özmen, 16 Mart 2011 yılında Hande& Samet Gözmen çiftinin ilk çocuğu olarak Manisa, Turgutlu İlçesinde dünyaya geldi. Masal Gözmen 4. Sınıf öğrencisi olarak 21 Haziran İlkokulunda eğitimine devam ediyor.

Bizler de Efe Medya Ailesi olarak Masal Gözmen’in doğum günü kutluyor, sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluk içinde geçireceği nice güzel yıllar diliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL