Köşe Yazıları

Özlü sözler…

* Kimin ne dediği ile uğraşmayacaksın, işini iyi yaptığın müddetçe arkandan konuşacakların sayısı da artacaktır.. ** Sabırlı olmalısınız. Sabır beklemek veya beklenti anlamında değildir, duruşunuz ile hareketinizin bir olması manasındadır…

Özlü sözler…

*
Kimin ne dediği ile uğraşmayacaksın, işini iyi yaptığın müddetçe arkandan konuşacakların sayısı da artacaktır..

**
Sabırlı olmalısınız. Sabır beklemek veya beklenti anlamında değildir, duruşunuz ile hareketinizin bir olması manasındadır.
Bir olduğunuzda idrak kabiliyetiniz yükselir ve iradenizle üstesinden gelemeyeceğiniz durumlar minimum seviyesine geriler..

***
Nefretiniz, sevginiz ve daha nicesi; kendinize yetecek kadardır. Bunu bir başkasına her ne yaparsanız yapın, ömrünüz boyunca yettiremezsiniz.
Tüm değerlerimiz içimizde ışıldar, dışımızda fark etmemiz gerçeği değiştirse de hakikat daima aynı kalır..

****
Bazen arkama yaslanıp harflerin beni tanımlamasını seyretmek istiyorum; tıpkı şu an olduğu gibi, bir hiç edasıyla..

*****
Enerji seviyenizi yaşadığınız hayatın belirlemesine müsade etmemelisiniz, bu hayatın getiri ve götürüsü her an değişebilir, ancak dönüştürenin ruh olduğunu akıl ederek çehremizde gözle görülüp fark edilmeyen koruyucu bir alan oluşturabiliriz..

******
Zamanla cevapların size gelmesi de yetersiz gelecek ve hiçbir şey değişmeyecektir, çünkü fark edeceğiniz üzere her şey zamanında güzel ve anlamlıdır..

*******
Sen gerçeği aramıyorsun, gerçeğin içinde örtüşme hâllerine bakınıyorsun. Oysa her şey gerçektir ve gerçek diye birşey de yoktur..

~Sevgiler~

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL