Güncel

Özdemir’in Ramazan mesajı

İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı Akın Özdemir, rahmetiyle gelen Ramazan-ı Şerif’in şehrimiz, milletimiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını; tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti. ”Güzel..

Özdemir’in Ramazan mesajı

İYİ Parti Ferizli İlçe Başkanı Akın Özdemir, rahmetiyle gelen Ramazan-ı Şerif’in şehrimiz, milletimiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını; tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

”Güzel başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir”

Özdemir mesajında: ”11 aydan daha hayırlı ve kıymetli mübarek Ramazan ayına üzülerek korona salgını gölgesinde girmiş bulunuyoruz. Her şeye rağmen Müslüman; inanan, sebatla itaat eden, tövbe eden, ibadet eden, oruç tutan, tüm dini vecibelerini yerine getirerek bayrama ulaşmayı şükredendir. Biz Müslümanlara özgü bu mübarek günleri, iyilik yaparak, kötülüklerden uzak durup müşküle el uzatarak yardımdan, güzel sözden kaçınmadan yaşayalım.  Allaha, bize verdiği nimetlerden ötürü şükredelim. Güzel başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir. Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kötülüklerden kurtuluş ile tecelli bulması dileklerimle,  Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın ülkemize hayırlara vesile olmasını dilerim” sözlerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL