Güncel

Özdemir’den protesto yürüyüşü

Sakarya İli Ozanlar Mahallesi’nde ikamet eden Mustafa Özdemir, görüşme talebini kabul etmeyen Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı’nı protesto etmek için Adliye önün Ankara’ya yürüyüş başlatacağını söyledi. TEPKİ GÖSTERDİ Bir sorunu yüzünden bunaldığını..

Özdemir’den  protesto yürüyüşü

Sakarya İli Ozanlar Mahallesi’nde ikamet eden Mustafa Özdemir, görüşme talebini kabul etmeyen Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı’nı protesto etmek için Adliye önün Ankara’ya yürüyüş başlatacağını söyledi.

TEPKİ GÖSTERDİ
Bir sorunu yüzünden bunaldığını ve çok önemli bir konuyu Cumhuriyet Başsavcısı ile görüşmek istediğini ancak makamın yoğun olmasından dolayı görüşme talebinin müracaat savcılığına yönlendirildiğini belirten Özdemir, ‘’Bir vatandaş olarak sayın Cumhuriyet Başsavcımla görüşemiyorsam, ben de protesto etmek için yürümeye başlayacağım’’ dedi.

‘ÖLÜM ORUCU TUTARIM’
Başsavcı ile görüşme talebinin gerçekleşmediğini gerekçe göstererek 18 Nisan saat 10.00 itibari ile bu durumu protesto edeceğini bildiren Mustafa Özdemir, Valilik önünden Ankara’ya uzanan yol güzergahlarında Emniyet teşkilatı olarak güvenliğinin sağlanmasını, herhangi bir tutuklanma karşısında ölüm orucu tutarak duruma tepki göstereceğini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL