Güncel

Özcan ÖZEN: “En büyük engeller zihinde ve kalptedir”

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında engellileri sadece özel günlerde değil; her gün hatırlamamın huzuruna sahip olduklarının altını çizdi.  Sapanca Belediye..

Özcan ÖZEN: “En büyük engeller zihinde ve kalptedir”

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında engellileri sadece özel günlerde değil; her gün hatırlamamın huzuruna sahip olduklarının altını çizdi. 

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, yayınladığı mesaj da: “3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlama değil; bir farkındalık günüdür. Biz Sapanca Belediyesi, olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bir toplumun, bir kentin gelişmişlik göstergelerinden bir tanesi de engelli vatandaşlara verdiği değerdir. Biz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. En büyük engeller zihinde ve kalptedir. Bunların dışında yer alan engelleri sevgi ve dayanışma ile aşmak mümkündür. Sadece senenin bir günü değil yapmış ve yapacak olduğumuz hizmetlerimizle engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya onları topluma faydalı bireyler haline getirmek için bundan sonra da kendilerini desteklemeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlılığın artmasını temenni ediyor, tüm engelli vatandaşlarımızı ve fedakâr ailelerini, sevgi ve kardeşlik duygularıyla kucaklıyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL