Güncel

Özcan KAM’dan Berat Kandili mesajı

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Özcan Kam; Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Teşkilat Başkanı Özcan Kam; Berat Kandili münasebetiyle yayınladığı mesajında; “On bir ayın sultanı..

Özcan KAM’dan Berat Kandili mesajı

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Özcan Kam; Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Teşkilat Başkanı Özcan Kam; Berat Kandili münasebetiyle yayınladığı mesajında; “On bir ayın sultanı Ramazan ayının habercisi olan Berat Kandili; Müslümanların, sınırsız af ve merhamet sahibi olan yüce Allah’a sığınarak günahlarından arındıkları, ilahi lütuf ve bereketlere eriştikleri müstesna gecelerden birisidir. Berat Kandili için Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) şöyle buyurmuştur: ‘Şaban ayının 15. gecesini ibadetle geçirin, gündüzünde de oruç tutun. Çünkü Yüce Allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve yok mu tövbe eden tövbesini kabul edeyim. Yok mu rızık isteyen rızık vereyim. Yok mu şifa isteyen şifa vereyim der.’ Bizlerde, Covid-19 pandemi nedeniyle yaşadığımız bu süreç ile birlikte bu mübarek gecede günahlarımız için af dileyelim, Cenabı Allah’ın sonsuz rahmetine, merhametine sığınalım. Bu vesile ile Berat Kandilinizi tebrik ediyor, Ülkemize, Milletimize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” cümlelerind yer verdi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL