Yaşam

Ortapedik Engelliler; aileleri Ramazan’da unutmadı

    Ortapedik Engelliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 2002 yılında kurulan Sakarya Şubesi Başkanlığı; içinde kahvaltılık ve kuru gıdadan oluşan Düzce ve ilçelerindeki 190 ihtiyaç sahibi engelli aileye Ramazan..

Ortapedik Engelliler; aileleri Ramazan’da unutmadı

 

 

Ortapedik Engelliler Eğitim Kültür
ve Dayanışma Derneği’nin 2002 yılında kurulan Sakarya Şubesi Başkanlığı; içinde kahvaltılık ve kuru gıdadan oluşan Düzce ve ilçelerindeki 190 ihtiyaç sahibi engelli aileye Ramazan Kolisi yardımında bulundu. Dernek Başkanı Murat Polat; Ramazan ayı başında yaptıkları yardımların, Ramazan ayı ortasında da devam edeceklerini bildirdi. Başkan Polat ayrıca; Ramazan ayı başından beri dağıtıma devam ettikleri Sakarya’da da toplam da, ihtiyaç sahibi 860 aileye yardım Kolisi ulaştıracaklarını söyledi…

Ortapedik Engelliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak her zaman ve her konuda engelli ailelerin yanlarında olduklarını dile getiren Başkan Polat; “Ramazan ayı paylaşmak ayı düşüncesiyle engelli ailelerin bir nebze de yanlarında olabiliyorsak ne mutlu bize. Yardımlarımız sadece Ramazan ayında değil, her zaman sürecek” dedi.

Haber: Çetin UZUN / LC Haber Ajansı – Düzce

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL