Yaşam

Onlar gizli birer kahraman

Kafa kafaya veren biri sağlıklı diğeri tiyatrocu iki arkadaş Ramazan’da yardıma muhtaç kişilerin sesi olurken, pamdemi dolayısıyla coşku ile kutlanmayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ’15/20 çocuğa’ top..

Onlar gizli birer kahraman

Kafa kafaya veren biri sağlıklı diğeri tiyatrocu iki arkadaş Ramazan’da yardıma muhtaç kişilerin sesi olurken, pamdemi dolayısıyla coşku ile kutlanmayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ’15/20 çocuğa’ top dağıtırken, bu rakam 1000’e çıkardı. Ve onlara unutamayacakları bir nebzede olsa jest yaptı.

Gizli kahramanlar

Evet O kahramanlar gecesini gündüzüne katarak çalışan, ailesini hiç bir zaman ihmal etmeyen, bir yardıma muhtaç biri gördüğünde gözleri dolan Sağlıkçı Yasemin Seyhun Kanmaz ve yine yardım diyince akla gelen isimlerden Tiyatrocu Sema Sultan Türer, kimsesizlerin gizli melekleri onlar…

15 toptan 1000’e çıktı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 15 / 20 top ile başlattıkları kampanya hakkında bilgi veren Başarılı Sağlıkçı Yasemin Seyhun Kaymaz ve Başarılı Tiyatrocu Sema Sultan Türer; “Biz iki arkadaş biliyorsun ki pandemide çocuklarımla çok ayrı kaldım çok üzüldük. Bir sağlıkçı olarak, bütün çocuklar hapis hayatı yaşadı. Dedikki biz15/20 top alıp gönül alalım çocuklar yasaklarda azda olsa 23 nişanı guzel geçirsin. Bu rakam 50 top oldu, sonra bu rakam 100’e çıktı. Sonrasında büyük destek geldi oldu 1000 top. Bizde bu böyle olmayacak dedik, bide kıyafet giyelim eğlesinler. Çıktık Sakarya sokaklarına. Şimdi 1000 top yetmedi” diyerek duygularını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL