Sağlık

Öncelik, insan sağlığı

İzmit Belediyesi’nin tavizi yok Cenaze evlerine taziyeye giden vatandaşların ve mobil çorba dağıtım noktalarından aldıkları sıcak çorbayla güne başlayan İzmitlilerin sağlığını riske atmayan İzmit Belediyesi, yemek hizmeti aldığı firmanın imalat..

Öncelik, insan sağlığı

İzmit Belediyesi’nin tavizi yok

Cenaze evlerine taziyeye giden vatandaşların ve mobil çorba dağıtım noktalarından aldıkları sıcak çorbayla güne başlayan İzmitlilerin sağlığını riske atmayan İzmit Belediyesi, yemek hizmeti aldığı firmanın imalat ve üretim alanlarını titizlikle denetledi. İzmit Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşların kullanımına sunduğu cenaze evlerine ücretsiz yemek hizmeti ve çorba çeşmeleri tüm hızıyla halka hizmet verirken İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, bu hizmetlerin tedarik edildiği firmanın imalat ve üretim yerlerini denetledi.

OLUMSUZLUĞA RASTLANILMADI

İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelinin birlikte gerçekleştirdiği denetimde işyeri ruhsatı, hijyen, yemek menü gramajı ve çevre temizliği gibi konular mercek altına alındı. Periyodik olarak sürdürülen denetimlerde olumsuz bir duruma rastlanmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL