Eğitim

Ömer Kaymak, hastalığa yenik düştü

Sakarya eğitim camiasının sevilen sınıf öğretmenlerinden Ömer Kaymak; iki yıldır mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Karaosman İlkokulu’ndan geçtiğimiz yıl emekliye ayrılan Ömer Öğretmen uzun yıllar Sabihahanım İlkokulu..

Ömer Kaymak, hastalığa yenik düştü

Sakarya eğitim camiasının sevilen sınıf öğretmenlerinden Ömer Kaymak; iki yıldır mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Karaosman İlkokulu’ndan geçtiğimiz yıl emekliye ayrılan Ömer Öğretmen uzun yıllar Sabihahanım İlkokulu kadrosunda görev yapmıştı. Aslen Trabzon Çaykara İlçesi Eğridere Köyünden olan 64 yaşındaki Ömer Kaymak uzun yıllardır Söğütlü İlçesi Akarca Mahallesinde oturuyordu.

Beş yıl önce eşini kaybeden üç çocuk babası Ömer Kaymak’ın cenazesi Akarca mezarlığında toprağa verildi. Hastalığı sırasında yakından ilgilendikleri meslektaşlarına son görevlerini de yerine getiren Karaosman İlkokulu Müdürü Zekeriya Yıldırım çevresinde çok sevilen bir insan olan Ömer Öğretmene Allah’tan rahmet, eğitim camiasına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL