Kültür-Sanat Siyaset

Okşit’ten Uzun’a anlamlı ziyaret

Gölyaka Yüreklere Dokunanlar Derneği Başkanı ve Engelliler Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Nuray Okşit Bınalıpha, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebeti ile LC Haber Ajansı Köşe..

Okşit’ten Uzun’a anlamlı ziyaret

Gölyaka Yüreklere Dokunanlar Derneği Başkanı ve Engelliler Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Nuray Okşit Bınalıpha, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebeti ile LC Haber Ajansı Köşe Yazarı Çetin Uzun‘u ziyaret etti.

OKŞİT: “Çetin kardeşimizin köşe yazılarını yakından takip ediyoruz”
Düzce Gümüşova Huzur Otomotiv’deki işyerinde gerçekleşen ziyarette, aynı zamanda Düzce AK Parti İl Kadın Kolları Yönetimi Kurulu Üyesi olan Nuray Okşit; Yazarımız Çetin Uzun’un köşe yazılarını takip ederek beğendiğini ve başarılarının devamını diledi.

UZUN: “Nuray hanımla bir çok platformda biraraya geliyoruz”
Kendisine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Çetin Uzun ise “Nuray hanımla birçok platformda karşı karşıya geliyoruz. Yardımsever ve çok iyi bir insan. Yazılarımızın okunması ve beğenilmesi güzel bir duygu. Bu tarz olumlu söylemler insanı daha çok motive ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum, sağolsun, varolsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL