Kültür-Sanat

O bir Dede… O bir Kozmik Dede

Geçtiğimiz günlerde yaptığı danslarıyla, enerjisine hayran bırakan ve çok kısa süre içinde fenomen olan 83 yaşındaki, Balat’ın simgesi Kozmik Dede ile sizler için mini bir röportaj yaptık. Her gün herkesin..

O bir Dede… O bir Kozmik Dede

Geçtiğimiz günlerde yaptığı danslarıyla, enerjisine hayran bırakan ve çok kısa süre içinde fenomen olan 83 yaşındaki, Balat’ın simgesi Kozmik Dede ile sizler için mini bir röportaj yaptık.

Her gün herkesin merakla kapısını çaldığı Kozmik Dede, Balat’ta ‘Balat Atölye ve Düşünce Atölyesi’ ile ‘Mistik Atölye’ adlı bir mekânlara sahip. Çoğunlukla Mistik Atölye’de danslarıyla sizi karşılıyor.

En son ünlü oyuncu, şarkıcı Hülya Avşar’ın ziyaret ettiği ve sokakta dansına eşlik ettiği Kozmik Dede’den biz gençlere güzel tavsiyeler için röportajımızı okuyun… Balat’a yolunuz düşerse Kozmik Dede tüm enerjisiyle sizi bekliyor.

1.Yaşam konforu olarak bizlere tavsiyelerin neler?

Hayata güzel ve enerjik bakmanızı istiyorum. Hayat çok farklı bir şey! Kendi kendinizi üzmeyin, kalbin ikincisini bulamazsınız! İnandığınız tıp bile yerine koyamaz. Bundan emin olun!

2. Gerçek mesleğiniz nedir?

Çok yönlü… Esas ben denizciydim. O yaprakları kapattık. Nepal’de yaşadım. Gittiğimi ne kimse bilir ne ispatlayabilir. Çok özel yolculuktan geçtim bunu anlatmak gibi düşüncem yok anlatamam zaten Herkesin hikâyesi vardır. Ben sadece insanların mutlu olmasını istiyorum…

3. Fenomenlik nasıl oldu ve Mistik Dükkân kaç senedir Balat’ta?

10 yılı geçti. Hayatım sokakta başladı. Ben zamanlamaya değer vermem … Sıfırdan başladım. Herkes bana kalbiyle geldi beni çok sevdiler. Ben önce Balat’ı arkama aldım ve zor durumda olanlara destek oldum. Balat birdenbire tarihi değerini göstermeye başladı… Şu an kalple yürüyoruz. Tek bir inancım var enerjiniz yüksek olsun, hayata güzel bakın ve kalbinizin değerini bilin

4.Enerjinizi nereden buluyorsunuz?

” Hastalık mutluluğu sevmez ” buradan yürüyün!

5. Gençlere tavsiyeniz neler?

Yataklarınızdan kalkın, korkmayın! Korku havuzundan çıkın! Başaramadığınız zaman bana gelin :)))

6. Okurlarımız için söylemek istediğiniz bir şey var mı?

İnsanların inançları, duyguları, acıları ile oynamayı! Oynayanlar asla kazanamaz ve kaybetmeye mahkumdurlar!

Kozmik Dede’yi takip edin, enerjiniz yükselsin…

https://instagram.com/kozmik_dede?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ebru ÇÖMLEKÇİ/ LC Haber İstanbul

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL