Genel Sağlık Spor Yaşam

NilCe Reformer ile sağlıklı günlere merhaba

Yıllardır Kobaş Spor Kulübünde Karate, yüzme, step, aerobik, pilates, zumba ve reformer dallarında önemli hizmetlerde bulunan Nilgün Kobaş; bünyesinde açtığı NilCe Reformer ile sağlıklı bir yaşamı Sakarya’lılarla buluşturuyor.   1985..

NilCe Reformer ile sağlıklı günlere merhaba

Yıllardır Kobaş Spor Kulübünde Karate, yüzme, step, aerobik, pilates, zumba ve reformer dallarında önemli hizmetlerde bulunan Nilgün Kobaş; bünyesinde açtığı NilCe Reformer ile sağlıklı bir yaşamı Sakarya’lılarla buluşturuyor.

 

1985 yılından beri Kobaş Karate olarak Sakarya’dan Dünya’ya şampiyonlar yetiştiren deneyimli hocalardan Nilgün Kobaş kendi merkezini açtı. Spor ve sağlıklı yaşamı bir yaşam felsefesi haline getiren Kobaş geçtiğimiz günlerde açılışını gerçekleştirdiği NilCe Reformer ile 4 deneyimli hoca ve 6 diyetisyenle hizmet vermeye başladı.

Açılışa birçok davetlinin yanı sıra Kenan Sofuoğlu’nun annesi Nurhayat Sofuoğlu, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısının eşi Nursel Dursun, Alay Komutanının eşi Semra Kutlu, Kızılay Sakarya Kadın Kolları Başkanı Leyla Deniz, SGC Başkanı Sezai Matur’un eşi Yasemin Matur, Atatürk İlköğretim Okulu Müdüresi Havva Özhelvacı, Sakarya ticaret ve sanayi odası meclis üyesi Fatma Aygün Kahya ve Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özge Yalçın açılışa iştirak etti. Başından beri desteklerini esirgemeyen Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın eşi Meliha Kaya ise hem çiçek göndererek hem de açılışa canlı bağlanarak her daim destek vereceklerini bildirdi.

Gelen davetlilere ve vatandaşlara teşekkürlerini ileten Nilgün Kobaş yaptığı açıklamasında; “NilCe Reformer olarak artık diyetisyenler eşliğinde spor yaparak sağlığımıza kavuşacağız. Spor yapmak ve sağlıklı beslenmek hayatımızda beden, ruh ve zihin sağlığımız açısından çok önemli bir yere sahiptir. Bunu gerçekleştirmek amacıyla alanlarında uzman diyetisyenlerimiz ve spor hocalarımızla Sakarya’ya hizmet etmek için yola çıktık. Bizi bu güzel günde yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ederim. İnşallah çok güzel başarılar elde edeceğiz” dedi         

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL