Yaşam

Necip Fazıl Kısakürek Erkek Öğrenci Yurdu açılış toplantısı 

Necip Fazıl Kısakürek Erkek Öğrenci Yurdu açılış toplantısı 
2021-2022 eğitim öğretim yılı İlim Yayma Cemiyeti Necip Fazıl Kısakürek Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Açılış Toplantısını gerçekleştirdi.

İlim Yayma Cemiyeti Necip Fazıl Kısakürek Öğrenci Yurdu’nda yapılan yeni eğitim sezonu açılış töreninde konuşan Yurt Müdürü Cengiz GÜLSEVEN, öz değerlerine, milli ve manevi değerlerine sahip, insan yetiştirme çabası içerisinde olduklarını söyledi.

”İlim yaymanın yolu hayır yolu, bereket yoludur”

Açılış konuşmasını İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Recep KILIÇ şu ifadelerde bulundu; “ Hepiniz evinize hoş geldiniz. Yeni Eğitim-Öğretim yılınızı kutluyor, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Pandemi sebebiyle çok fazla ayrı kaldık ama gönüllerimiz her daim bir olduğuna inanıyorum.1951 yılından beri hakikaten bu müessese çok mümtaz insanlar yetiştirmiş; Cumhurbaşkanı yetiştirmiş, bakanlar, milletvekilleri yetiştirmiştir. Gerçekten hamurunda güzellik olan insanlar yetiştirmiştir. Bizler bu kurumun temsilcileriyiz, ileride sizler de mezun olduktan sonra gittiğiniz yerde ‘ İlim Yayma ‘ yolunun birer temsilcileri olacaksınız. İlim Yaymanın yolu hayır yoludur” dedi.

Katılanlar

Açılış toplantısı; İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Recep KILIÇ, Yönetim Kurulu üyelerinden Ali Alemdar, Yılmaz Çiğdem katılımıyla gerçekleşti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL