Güncel

‘Naturalis’ firmasından örnek olacak eğitimler

Gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünleri üzerine hizmet veren Naturalis firması Antalya’da verdikleri eğitimlerle örnek olacak bilinçlendirme çalışması gerçekleştirdi. 2015 Yılında Bursa’da hizmet vermeye başlayan Naturalis firması oldukça zengin vitki..

‘Naturalis’ firmasından örnek olacak eğitimler

Gıda takviyesi ve kişisel bakım ürünleri üzerine hizmet veren Naturalis firması Antalya’da verdikleri eğitimlerle örnek olacak bilinçlendirme çalışması gerçekleştirdi.

2015 Yılında Bursa’da hizmet vermeye başlayan Naturalis firması oldukça zengin vitki örtüsüne sahip olan ülkemizin barındırdığı binlerce şifalı bitkiden yararlanılarak formüle edilmiş gıda takviyeleri, kozmetik ürünler ve kişisel bakım ürünlerini kendi fabrikasında güvenilir ve en doğru şekilde üretebilmek için kurulan Şirketin en büyük amacı vatandaşa maksimum düzeyde fayda sağlayabilmek.

 

İnanç ve motivasyonla ilgili bilgilendirmeler

Naturalis firması örnek olacak bir davranış gerçekleştirdi. Şirket Vizyoner Team Takımı olarak Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde, lider kadro eşliğinde üretilen ürünler ve kazanç planları ile ilgili detaylı ücretsiz eğitimler verdi. Takım liderlerinden Yunus Ramazan, İnsanların Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağladığı Eğitimlerde;  bilinçaltı, zihin ve düşüncenin gücü, inanç ve motivasyonla ilgili konuları da ele alarak katılımcıları bilinçlendirdi. Eğitimlere Misafir Konuşmacı olarak Katılan Bulut Demir koordinatör olarak görev aldı. Katılan isimlerden Takım liderleri olan Mesut Yüksel, Bayram Bozan ve kadın liderlerden Gözde Tüleylioğlu’da etkili eğitimlerle değer kattı.

Kadın gücü

Sakarya’dan katılım sağlayarak Kadın gücünü gösteren Büşra Yazar önderliğinde Beyza Çokan, Arzu Eğin, Sema Küçükkara gibi kadın liderler de sahnede ödül alarak, Sakarya’dan tüm Türkiye genelinde güzel çalışmalar yapmaya başladıklarını ve iş fırsatı sunmanın hayatlarına değer kattığını belirtti.

 

 

 

YORUMLAR (4)

  1. Umut Selahattin Gören diyorki:

    Yaşam değiştiren organizasyonumuzda yaptığımız eğitim kampta hayatlara dokunduk.
    Kendi işinin patronu
    Maddi özgürlük
    Seyahat özgürlük isteyenler özelden ulaşabilirsiniz 💎

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL