Yaşam

Müteahhitler yine unutmadı!..

SMB Yöneticileri; ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere hazırladıkları erzak fişlerini mahalle muhtarlarına ulaştırdı. Kısa adı SMB olan Sakarya Müteahhitler Birliği’nin Başkanı Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri; pandemi ve karlı..

Müteahhitler yine unutmadı!..

SMB Yöneticileri; ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak üzere hazırladıkları erzak fişlerini mahalle muhtarlarına ulaştırdı.

Kısa adı SMB olan Sakarya Müteahhitler Birliği’nin Başkanı Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri; pandemi ve karlı kış gününde bir nebzedr olsa ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Tüm Sivil Toplum Kuruluşları’ha örmek olacak bir çalışmaya daha imza atan Murat Bayrak Başkanlığı’ndaki SMB Yöneticileri, Ramazan ayında olduğu gibi, son günlerde zor pandemi şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle hazırladıkları alışveriş çeklerini, dağıtmaları için mahalle muhtarlarına ulaştırdı. Başkan Bayrak; “Bu soğuk kış gününde hemşehrilerimize bir nebze faydalı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Bu konuda destek veren tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL