Ekonomi

MÜSİAD’tan LC Haber Ajansı’na anlamlı ziyaret…

MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; LC Haber Ajansı’nın konuğu oldu. LC Haber Ajansı Kurumsal Başkanı Akif Yener ile Dış İlişkiler Temsilcisi Erol Gözütok‘un da hazır bulunduğu ziyarette, LC Haber Ajansı..

MÜSİAD’tan LC Haber  Ajansı’na anlamlı ziyaret…

MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; LC Haber Ajansı’nın konuğu oldu.

LC Haber Ajansı Kurumsal Başkanı Akif Yener ile Dış İlişkiler Temsilcisi Erol Gözütok‘un da hazır bulunduğu ziyarette, LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan duygu yüklü anlar yaşadı. MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun ziyaretinde; Şube Müdürü Emre Ozan’da yer aldı.

CANDAN: “Birçok seyahatlerde bulunduk”

MÜSİAD’ın kendisi için çok şey ifade ettiğini belirten Gazeteci & Yazar Levent Candan; MÜSİAD üyeleriyle birlikte başta Türkiye’nin birçok ili olmak üzere; ABD, Kudüs, Filistin, Bosna Hersek gibi birçok ülkeye seyahatler yaptıklarını ve kendisinin vizyonunu geliştirmesinde çok önemli bir yeri olduğunu söyledi.

FİLİZFİDANOĞLU: “Gazetecilik çok önemli bir meslektir”

MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, gazeteciliğin çok önemli bir meslek olduğunu ve halkın doğru haber almasının önemine vurgu yaptığı konuşmasında; “İnsanların doğru haberler ile buluşması çok önemli. Objektif olarak haberleri zamana uygun yansıtmak ve kamuoyunu bilgilendirmek gazetecilik açısından etik ve ahlaki bir konum teşkil etmektedir” dedi.

Günün anısına plaket

Pandemi dönemi ile ilgili sıkıntılar, şehrin sorun ve çözümleriyle ilgili konuların konuşulma ve paylaşılmasının ardından, MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu‘na LC Haber Ajansı ailesi adına günün anlam ve önemine ilişkin plaketi, Ajans Başkanı Levent Candan tarafından takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL