Yaşam

MÜSİAD ve Kızılay Ramazan Ayında da Sakarya Halkının Yanında

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Kızılay Adapazarı Şubesi ile Ramazan ayında gece gündüz demeden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmaya devam..

MÜSİAD ve Kızılay Ramazan Ayında da Sakarya Halkının Yanında

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Kızılay Adapazarı Şubesi ile Ramazan ayında gece gündüz demeden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmaya devam ediyor.

MÜSİAD ve Genç MÜSİAD Sakarya Şubesi, Kızılay Adapazarı Şubesi ile birlikte gerçekleştirdiği hafta sonu Ramazan etkinliklerinde gıda kolisi, pide ve çocuklar için hediye dağıtımı gerçekleştirdi.

MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Kızılay Adapazarı Şube Başkanı Nur Gülşan, MÜSİAD 2. Dönem Başkanı Mehmet Aracı, Kızılay Sakarya Başkanı Zahit Tiryaki, Genç MÜSİAD Sakarya Başkanı Enes Boz ile birlikte çok sayıda MÜSİAD ve Kızılay Yönetim Kurulu Üyeleri ve gönüllüleri katılım sağladı.

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldüren ve halkımızın yalnız olmadığını hissettiren MÜSİAD Sakarya ve Kızılay Adapazarı şubesi, özellikle son 2 yıldır salgının etkilerini en aza indirgemek için ellerinden geleni yaparak, Ramazan ruhunu yaşatmaya, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye ve çocukları sevindirmeye çalıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL