TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.661
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.892
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 239
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 30.336
Ekonomi

MÜSİAD Sakarya; ASKON ve Sakarya GİAD ile biraraya geldi

MÜSİAD’tan İadeyi ziyaret Sakarya’nın Üretim, Yatırım ve İhracatı konuları ele alındı Müstakil Sanayici ve İaadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi yöneticileri, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Sakarya ile Sakarya Genç..

MÜSİAD Sakarya; ASKON ve Sakarya GİAD ile biraraya geldi

MÜSİAD’tan İadeyi ziyaret

Sakarya’nın Üretim, Yatırım ve İhracatı konuları ele alındı

Müstakil Sanayici ve İaadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi yöneticileri, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Sakarya ile Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği (Sakarya GİAD) yöneticileriyle bir araya geldi.

İlk olarak MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ASKON Sakarya Başkanı Engin Tumbaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette iki kurumun birlikte gerçekleştirmek istedikleri projelerden ve gelecek planlarından bahsedildi.

Ardından Sakarya GİAD’a iade-i ziyaret yapan MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya GİAD Başkanı Zafer Bekdemir ve Yönetim Kuruluyla bir araya geldi. Şehrin gündemi ve iş insanları derneklerinin rolü üzerine konuşan taraflar, güncel ekonomik gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Nitelikli İşgücünün Arttırılması İçin Elimizden Geleni Yapacağız

Ziyaretler hakkında konuşan MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu “Şehrin önemli ve kıymetli iki iş adamı derneği ile bir araya geldik. Hem Engin Başkan hem de Zafer Başkan bizleri çok iyi ağırladılar, kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Ziyaretlerimizde ana konumuz Sakarya’ydı. Şehrimizin ekonomisi, şehrimizdeki iş insanlarının durumu ve nitelikli işgücünün geliştirilmesine yönelik fikir alışverişinde bulunarak, istişare etme fırsatı bulduk. Bunun yanında ilimizin imalat, yatırım ve ihracatının arttırılmasına yönelik düşüncelerimizi paylaştık. Özellikle bu dönemde, ne kadar bir arada olursak o kadar fayda sağlarız diye düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde çok daha sık bir araya gelmek, birbirimizin görüş ve önerilerini almak ve ortak projeler geliştirmek istiyoruz. Şehrimize faydalı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.” Cümlelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL