Ekonomi

Muammer Koç Döner; 3. şubesini açtı

  Sakarya’da döner diyince akla gelen marka isimlerden “Muammer Koç Döner” 3. şubesini; Marangozlar Sanayii, cami sokağında hizmete açtı. Açılışa; Sakarya’nın tanınmış İşadamı Fırtına Emlak Sahibi Gökhan İn ile Sakarya..

Muammer Koç Döner; 3. şubesini açtı

 

Sakarya’da döner diyince akla gelen marka isimlerden “Muammer Koç Döner” 3. şubesini; Marangozlar Sanayii, cami sokağında hizmete açtı. Açılışa; Sakarya’nın tanınmış İşadamı Fırtına Emlak Sahibi Gökhan İn ile Sakarya Lokantacılar Esnaf Odası eski Başkanı Mehmet Karakaş’ta katıldı.

Baba Muhlis Koç’un dönercilik mesleğini 30 yıldır kendi adı ile sürdüren ve ilk şubesini Dörtyol, ikinci şubesini ise Geyve ilçesinde açan Muammer Koç; üçüncü şubesini de Marangozlar Sanayii’ nde cami sokağında hizmete soktu. Kendi kasabında, hijyenik ortamda hijyenik ve pandemi kurallarına göre, etin en doğal haliyle organik olarak ve helal olarak kesilerek, kıymasız olarak müşterilere doğal döner hizmeti sunan 39 yaşındaki genç usta Muammer Koç; Sakarya’da başka hiç bir yerde bulamayacakları bu lezzeti tadmaya herkezi davet etti. Muhammer usta; yakın zamanda dördüncü şubesini Körfez, beşinci şubesini de Cebeci’de açacaklarının müjdesini verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL