Spor

Muay Thai ve Kick Boks sporcusu Özgenur Avcıl başarılı bir operasyon geçirdi

Hendek’in başarılı Muay Thai ve Kick Boks sporcusu Özgenur Avcıl, Düzce Eğitim ve Araştırma Hastanesinde menisküs ve çapraz bağ ameliyatı oldu. Sakarya ve Hendek’in Profesyonel Muai Thai ve Kick Boks..

Muay Thai ve Kick Boks sporcusu Özgenur Avcıl başarılı bir operasyon geçirdi

Hendek’in başarılı Muay Thai ve Kick Boks sporcusu Özgenur Avcıl, Düzce Eğitim ve Araştırma Hastanesinde menisküs ve çapraz bağ ameliyatı oldu.

Sakarya ve Hendek’in Profesyonel Muai Thai ve Kick Boks sporunda marka haline gelmiş sporcusu  Özgenur Avcıl son çıktığı maçta talihsiz bir şekilde sakatlanmıştı. Antalya’da düzenlenen Tv8.5 ekranlarında canlı yayınlanan Ko4fight Profesyonel Muay Thai organizasyonunda 2. Raund’da dizinde menisküs yırtığı oluşan sporcu sakat sakat maçına devam ederek rakibini 3. Raund’da nakavt ederek maçını tamamladı.

Sporcu Avcıl’ın tedavisi Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Merkezi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü hocası Doç. Dr. Yalçın Turhan ve ekibi tarafından yapılan menisküs ve çapraz bağ ameliyatı başarılı bir şekilde tamamlanan şampiyonun tedavisine devam ediliyor.

Özgenur Avcıl’ın antrenörü Erkan Yılmaz ise konuyla ilgi olarak şunları söyledi. “Tedavi sürecinde sporcumuzla yakından ilgilenen saygıdeğer hocamız Dr. Volkan Tural hocamıza da sporcumuz adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”

Şampiyon sporcu Özgenur Avcıl‘da, en yakın zamanda ringlere geri döneceğini belirterek, daha çok çalışıp Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına tam gaz hazırlanacağını ifade etti. Avcıl son olarak, kendisini destekleyen herkese, tüm sevenlerine teşekkür etmeyi de unutmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL