Güncel

Motokum Yarışları Kocaali’de

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve geleneksel olarak her yıl düzenlenecek olan “Kocaali Motokum Festivali 11-12 Temmuz tarihinde Kocaali plajında gerçekleştirilecek. Bayramın 3 ve 4 gününe denk gelen, aynı zamanda Kocaali..

Motokum Yarışları Kocaali’de

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve geleneksel olarak her yıl düzenlenecek olan “Kocaali Motokum Festivali 11-12 Temmuz tarihinde Kocaali plajında gerçekleştirilecek.

Bayramın 3 ve 4 gününe denk gelen, aynı zamanda Kocaali belediyesi meclis üyesi olan Emre Yılmaz etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

”İlçemiz Kocaali’de geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz ve her yıl düzenlemeyi planladığımız ilimizin tek kumsalda yapılan gösteri amaçlı yarışlara bu yılda eksiksiz hazırlanmak istedik. Motor sporlarının ülkemizde süreklilik içerişinde gelişmesine öncülük eden ve dünyada haklı bir üne sahip bu sporun lider kişilerini ve gençlerini, bölgemizin istisna kumsallarının başında olan Kocaali kumsallarında, festivalimizde boy gösterecek olmalarını heyecanla bekliyoruz. Bölgemizden ve ilimiz Sakarya’nın bütününden Binlerce misafiri ilçemizde ağırlamak, festivalimize katılarak mutlu anlar geçirmeleri için Bayramın 3 ve 4 günü organizasyon komitesi ve ilçemiz Kocaali adına festivalimize, yaşayacağımız görsel şölene ve heyecana Motokum yarışlarını izlemeye herkesi davet ediyoruz.”

Başkan Acar’a teşekkür

”Komite olarak festival içeriğiyle ilgili bazı kararlar almamız gerekti. Yapacağımız etkinliğimiz için Kocaali ilçemiz sahil kesiminde ana caddemiz olan Atatürk caddesinin etkinlik boyunca trafiğe kapalı olması gerekiyordu. Atatürk Caddesi boyunca belirlediğimiz alana karavan Parkı ve festivalimiz süresince kumsalımızın bazı bölümlerine çadır kampı kurulacak.” 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL