Siyaset Yaşam

Milletvekili Yıldırım Kaya’dan Byztech Makina fabrikasına ziyaret

CHP Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, geçtiğimiz günlerde Sakarya’nın tanınmış genç Avukatlarından Milli Satranç Sporcusu Berkay Çelik ile dünya evine giren Betül Beyazıt Çelik‘in Yönetim Kurulu Başkanlığını..

Milletvekili Yıldırım Kaya’dan Byztech Makina fabrikasına ziyaret

CHP Eğitim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, geçtiğimiz günlerde Sakarya’nın tanınmış genç Avukatlarından Milli Satranç Sporcusu Berkay Çelik ile dünya evine giren Betül Beyazıt Çelik‘in Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Byztech Makina fabrikasını ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte partisinin grup toplantısına katılmak için Sakarya’ya geldi. Yıldırım Kaya, toplantı ardından, Dünya Amatörler Satranç Şampiyonası Dünya ikincisi, 2021 Avrupa Klasman Şampiyonu, 2022 Avrupa Amatörler Satranç Şampiyonu, Sakarya Satranç Spor Kulübü Başkanı, Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sakarya’nın tanınmış genç Avukatlarından Milli Satranç Sporcusu Berkay Çelik eşi Makine Mühendisi Betül Beyazıt Çelik‘i ziyaret etti.

Tebrik etti

Betül Beyazıt Çelik‘in Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Byztech Makine Fabrikasında ziyaret eden Yıldırım Kaya, ziyaret ardından fabrikayı gezdi. Betül Beyazıt Çelik‘ten fabrikanın işleyiş ve üretimine ilişkin bilgiler alan Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya; “Protokol ve seçkin insanların katılımı ile gerçekleşen düğün töreninize katılamadım. Bugün Partimizin Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu beyle birlikte Sakarya’da gerçekleştirdiğimiz partimizin grup toplantısına katıldım. Bu vesile ile eşiniz Berkay Çelik ve sizi fabrikanızda ziyaret etme fırsatım oldu. Sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum” diyerek genç çifte düğün hediyesini takdimi ile ziyaretini sonlandırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL