İlçeler Siyaset

MHP’li Başkan Şekerli’den Arifiye Belediyesi’ne nezaket ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu… Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli; beraberindeki İlçe Kadın Kolları Başkanı Nebahat..

MHP’li Başkan Şekerli’den Arifiye Belediyesi’ne nezaket ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli; Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu…

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferid Şekerli; beraberindeki İlçe Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öztürk, İlçe Sekreteri Canan Öztürk, İlçe Başkan Vekili Rıdvan Eyigün ve MHP Arifiye Belediyesi Meclis Üyesi Emrah Yılmaz ile birlikte Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı da hazır bulundu.

Misafirlerine Belediyenin çalışmaları ve devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan İsmail Karakullukçu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Arifiye İlçe Başkanımız Sayın Ferid Şekerli ve değerli Yönetim Kurulu üyelerinin nazik ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Geçtiğimiz yıl, İlimizin nüfusu en fazla artan ikinci ilçesi olduk. Bunda, Belediye olarak hayata geçirdiğimiz 3194 Sayılı İmar Yasasının 18’nci madde uygulamalarının çok büyük rolü var. Bu uygulamalar sayesinde, planlı imar alanları oluşturup, sağlık alanları, sosyal tesisler, eğitim alanları, spor alanları, yollar, park alanları gibi sosyal donatı alanlarını planlayıp, hızlı bir şekilde bu alanları oluşturduğumuz için ilçemizde geçtiğimiz yıllarda birçok yatırım hayata geçti. Tren Garımız, Otogarımız, Okullarımız, Sosyal Tesislerimiz, Kültür Merkezimiz, Spor Tesislerimiz ile modern siteler ile iş merkezleri hep bu çalışmaların ürünü. İlçemizde bulunan sivil toplum kuruluşları, kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlarımızdan aldığımız talepleri harmanlıyor, öncelikli projelerimizi belirliyor ve hayata geçiriyoruz. Bu şekilde görev yaptığımız süre içerisinde, Arifiye çok ciddi bir gelişme sürecine girerek İlimizin yıldızı parlayan ilçelerinden oldu. Tüm bu çalışma ve projeler, elbirliği ile çalışmanın ürünü. Bundan sonra da değerli katkılarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz. Sayın; Ferid Şekerli ve değerli çalışma arkadaşlarının nazik ziyareti için çok çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL