Güncel Siyaset

Mhp İlçe Başkanı Recep Usta’dan 12 Eylül Mesajı

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep USTA 12 Eylül darbesine yönelik hazırladığı basın bülteninde ; ‘’Vatan – millet – devlet uğruna tereddütsüz boynunu ipe uzatan, binlerce ülkücü serden geçtilerimizin ve şehitlerimizin..

Mhp İlçe Başkanı Recep Usta’dan 12 Eylül Mesajı

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep USTA 12 Eylül darbesine yönelik hazırladığı basın bülteninde ;

‘’Vatan – millet – devlet uğruna tereddütsüz boynunu ipe uzatan, binlerce ülkücü serden geçtilerimizin ve şehitlerimizin acıları içimizde her dem taze, her dem sızlamaktadır.

O günlerde binlerce mazlumun ahı arşı titretirken meşreplerine uygun vaziyette hainlik yapanlar ebedi cehennemi boylamış; milliyetçi ülkücü şehit mazlumlar da cennet bahçelerinde Hz. Peygamberin etrafında kurdukları sohbet halkalarıyla türlü nimetlere ulaşmışlardır.

Eylüllerde çirkin eller tarafından koparılan ülkü çiçekleri gerçek âlemde türlü türlü çiçeklenerek boy vermişlerdir.  Dün ağabeylerimiz bugün de bizler söz konusu vatansa gerisi teferruattır. şiarında nöbetteyiz. Devletin bekası milletin selameti için gerektiğinde yine boynumuz kıldan ince olacaktır. Muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda mevcut olduğunu hiç unutmadan devlet ilelebed müddet ve ilayı kelimetullah düsturu doğrultusunda mücadelemize yılmadan devam etmekteyiz. Bu vesileyle rahmet-i rahmana kavuşan tüm şehitlerimizi rahmet – minnet ve vefayla anıyorum. Milletin geleceğine kezzap döken şer odaklarını da âlemlerin rabbi olan Allah’ın El-Kahhar ismine havale ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL