SonDakika

MHP Gümüşova Teşkilatı’ndan Volvo araç açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşova İlçe Başkanlığı; yaklaşık bir haftadır medya gündeminde olan Gümüşova Belediye Başkanlığına alınan Volvo marka araç ile ilgili kamuoyunu bilgilendirmede bulundu. Yapılan açıklamada şu cümlelere yer..

MHP Gümüşova Teşkilatı’ndan Volvo araç açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşova İlçe Başkanlığı; yaklaşık bir haftadır medya gündeminde olan Gümüşova Belediye Başkanlığına alınan Volvo marka araç ile ilgili kamuoyunu bilgilendirmede bulundu.

Yapılan açıklamada şu cümlelere yer verildi: “Ülkemizde ve İlimizde bir çok belediye itfaiye öncü aracı olarak bünyelerine makam aracı dahil etmektedirler. Gümüşova Belediye Başkanlığı olarak piyasa değeri 1.750.000.00 lira olan Volvo marka aracı KDV ve ÖTV indirimlerinden faydalanarak 500.000 liraya belediye demirbaşına dahil etmiştir. Mevcut makam aracı da ihale ile satışa çıkarak 300.000 lira civarında satılması beklenmektedir. Sadece 200.000 lira ortalama fark ile bu araç demirbaşa eklenmiş olacaktır. Bu mantıklı alım ile ilgili Gümüşova Belediye Başkanımız Sn. Muharrem TOZAN’ı teşkilatımız olarak tebrik ediyoruz. Tüm teşkilat olarak Belediye Başkanımız Sn Muharrem TOZAN’ın yanındayız. Aracımız belediyemize ve ilçemize hayırlı olsun.”

Çetin UZUN / LC Haber Ajansı – Düzce

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL