Siyaset

MHP Adapazarı İlçe’den Kaymakam Çelikkaya’yı ziyaret etti

Adapazarı İlçe Başkanı sayın Halil Hakan Oturak , ilçe yöneticileri ile birlikte Adapazarı Kaymakamı sayın Yusuf Ziya Çelikkaya’yı makamında ziyaret etti. Kaymakam Çelikkaya; Kovid-19 ile ilgili alınan tedbirleri ve salgının..

MHP Adapazarı İlçe’den Kaymakam Çelikkaya’yı ziyaret etti

Adapazarı İlçe Başkanı sayın Halil Hakan Oturak , ilçe yöneticileri ile birlikte Adapazarı Kaymakamı sayın Yusuf Ziya Çelikkaya’yı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Çelikkaya; Kovid-19 ile ilgili alınan tedbirleri ve salgının şuanki seyrini anlattı. İlçe başkanı Halil Hakan Oturak; halkımızın sağlığı için alınan tüm tedbirlere teşkilat olarak tüm birimleriyle en hassas şekilde uymaya gayret gösterdiklerini söyledi. Taktığımız maskenin sadece kendimizi değil, ailemizi, komşumuzu, sağlık çalışanlarımızı, salgın sebebiyle dükkanını kapalı tutmak zorunda kalan esnafımızı, evine ekmek götürmek derdinde olan işçimizi, okula gidip kendilerini yetiştirmeleri gereken çocuklarımızı koruduğunu belirten MHP Adapazarı ilçe başkanı; tüm kurallara uymak noktasında bu ziyaret vesilesi halkımıza tekrar çağrıda bulunuyorum dedi. İlçe başkanı Oturak Kaymakam Çelikkaya nezdinde tüm ilçe hıfzıssıhha kuruluna yoğun çabalarından ötürü teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL