Magazin

Merve ‘Muradına’ erdi…

Merve ‘Muradına’ erdi…

Merve Hızarcıoğlu ile Murat Küçük dünyaevine girmek için en önemli adımı atarak nişanlandı.

 

 

Mefkure Özel Eğitim Dershanesinin sevilen eğitimcilerinden Matematik branşında öğretmen olarak görev yapan, sosyal hayatta aktif olarak bir yaşam sürerek seyahat tutkunu gezginliği ve amatör olarak müzik sanatıyla da yakından ilgilenen Merve Hızarcıoğlu, ‘Beyinci İhsan’ lakabı ile Sakarya ve Türkiye’de girişimciliğiyle tanınan İhsan Boya’nın yeğeni Güneş Enerjisi şirket CEO’su Murat Küçük ile hayatını birleştirmeye karar verdi.

Yüzükler evin önünde takıldı; eğlence ise Heaven Garden

Adapazarı’na bağlı Dilek Evler Site bahçesinde düzenlenen yoğun katılımlı ve görkemli nişan programının ardından, Sapanca İlçesinin incisi Cennet Bahçesi Heaven Garden isimli göl manzaralı mekanda çiftin arkadaşları ile nişan eğlencesi yapıldı.

(The Heaven Garden kafede)

Düğün Eylül’de

Merve Hızarcıoğlu, nişan saçı ve makyajını Yenicami’de bulunan Gülşen Kuaför’de gerçekleştirdi. Çiçeği burnunda Merve Hızarcıoğlu ve Murat Küçük çifti, düğün tarihlerini nasipse Eylül ayında gerçekleştireceklerini belirterek, hayatlarının en mutlu günlerinde dost ve sevenleri ile düğün organizasyonlarında buluşmanın heyecanı içinde herkese kucak dolusu selamlarını ilettiler.

(Damadın Gülşen Kuaför’de gelini ilk görüşü)

(Evin önünde nişan bitiminde)

(Damadın anne baba ve kardeşleri)

 

(Damat tarafı toplu çekim)

(Gelin ve damadın anneleri ile babaları)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL