Siyaset

Sakarya; Meral AKŞENER’i bağrına bastı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; gönül verdiği mutluluk Sakarya’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Uzunçarşı esnafını ziyaret eden İYİ Parti Lideri Akşener; vatandaşların büyük ilgi ve sevgi seliyke karşılandı. Partililer..

Sakarya; Meral AKŞENER’i bağrına bastı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; gönül verdiği mutluluk Sakarya’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Uzunçarşı esnafını ziyaret eden İYİ Parti Lideri Akşener; vatandaşların büyük ilgi ve sevgi seliyke karşılandı.

Partililer tarafından Anadolu Otoyolu Adapazarı gişelerinde karşılanan Meral Akşener; ardından Serdivan İlçesinde bir besi çiftliğini ziyaret etti. İYİ Parti Genel Merkezi Mali İşler Başkanı olan Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın biran olsun yanından ayrılmadığı çiftlik ziyareti sonrası Meral Akşener, partisinin Serdivan İlçe Teşkilatı üyelerince meşalelerle yolda karşılandı.
Ardından; Uzun Çarşı’ya geçen İYİ Parti Lideri Akşener; burada esnafı ziyaret ederek, sorun ve isteklerini tek tek dinledi. Yağmur altında yoğun ilgi ile geçen Sakarya programının son saatlerinde Hendek İlçesi’ne geçen Akşener; burada da gerçekleştirdiği esnaf ziyareti sonrasında basın mensuplarının karşısına geçti. Akşener açıklamasında; “Hazirana kadar olan kredi ertelemelerinin 1 yıla kadar uzatılmasının ve faizinin hazine tarafından ödenmesinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha burada gördük” dedi. Ardından İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’ın evine de giden Akşener, daha sonra Hakkari’de el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Piyade Er Selim Gedik’in Karapürçek ilçesinde yaşayan ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL