Yaşam

Mehmet Koç’tan, Önder Karan’a ziyaret

SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan’a ziyaretlerin ardı ardına kesilmezken, bir ziyarette ünlü Aşçı Mehmet Koç’tan geldi. Uzun yıllar Refah, Saadet ve Fazilet Partisi Kurucusu ve Lideri eski Başbakanlardan merhum..

Mehmet Koç’tan, Önder Karan’a ziyaret

SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan’a ziyaretlerin ardı ardına kesilmezken, bir ziyarette ünlü Aşçı Mehmet Koç’tan geldi.

Uzun yıllar Refah, Saadet ve Fazilet Partisi Kurucusu ve Lideri eski Başbakanlardan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın yakın korumalığını yapan, ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde Başbakanlık Müşavirliğine getirilen ve son olarak ta Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Strateji Başkanlığı Uzmanı iken SASKİ Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan Önder Karan‘a ziyaretçi akını devam ediyor. Uzun yıllar Balıkçı Mehmet Koç ile tanınan ve birçok kebap ve yemek firmasında ustalık yapan ve son olarak ta Hakkı Usta Adana Sofrası’nda İşletme Müdürü olarak birçok ünlü ismi ağırlayan Mehmet Koç; eski dostu olan SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan’ı ziyaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL