Güncel

Mehmet Koç, “Sakarya adından sıkça söz ettirecek”

15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Koç,“ Sakarya her geçen gün adından çokça söz ettirerek, ülkemizin önde gelen İlleri arasında yerini alacaktır” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın..

Mehmet Koç, “Sakarya adından sıkça söz ettirecek”

15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Koç,“ Sakarya her geçen gün adından çokça söz ettirerek, ülkemizin önde gelen İlleri arasında yerini alacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşen 4 milyar TL’lik toplu açılışta, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Seracılık Mükemmeliyet Merkezi Sokak Hayvanları Hastanesi Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Yanık Fidan Üretim ve Teşhir Merkezi, kentsel tasarım ve cadde yenileme çalışmaları gibi pek çok proje hayat geçti.15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplu açılış törenine katılan; Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, AGDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem, Başkanvekili Nezih Erdem, Genel Müdür Kenan Demir, Orman Bölge Müdürü Ziya Polat ve Erdem Kardeşler’le birlikte bir süre sohbet etme imkanı buldu.

Mehmet Koç; “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlimizde hayata geçirilen, içerisinde Büyükşehir Belediyesi’nin 725 milyon TL değerindeki 58 projesinin de yer aldığı toplam 204 projenin toplu açılış töreni için Sakarya’ya geldi. Bizlerde onu coşku ile karşılayanlar arasında yer aldık. Cumhurbaşkanımız, Acil Durum Hastanesi, Sıdıka Sabancı Devlet Hastanesi, Kaynarca-Karasu-Kocaali Yolu, eğitim yatırımları ve birçok projenin açılışını yaptı. Bu açılışlar Sakarya Halkını bir kez daha gururlandırdı. Bu tür projelerin ve açılışların devamı gelecektir. Sakarya her geçen gün adından çokça söz ettirerek ülkemizin önde gelen İlleri arasında yerini alacaktır” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL