Siyaset

Mehmet Erdoğan’dan Serdivan İlçeye ziyaret…

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; partisinin 14 Kasım 2020 Cumartesi günü gerçekleşeceği İl Kongresi öncesinde Serdivan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Serdivan İlçe Teşkilatı ile başlayan Sakarya kongrelerinin 8’incisi..

Mehmet Erdoğan’dan Serdivan İlçeye ziyaret…

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; partisinin 14 Kasım 2020 Cumartesi günü gerçekleşeceği İl Kongresi öncesinde Serdivan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Serdivan İlçe Teşkilatı ile başlayan Sakarya kongrelerinin 8’incisi Hendek İlçesi ile tamamlayan Deva Partisi; Sakarya İl Kongresi’ ni de Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımıyla 14 Kasım Cumartesi günü Erenler Best Premier Otel’de gerçekleştirecek. Kongre öncesi partisinin Serdivan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; İlçe Başkanı Sinan Karabaş ve Yönetimi ile görüştü.
10 İlçede teşkilatlandıklarını belirten Mehmet Erdoğan; “İki ilçemizde daha kongre var. 14 Kasım’da İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Genel Başkanımız da İl Kongremize katılacak. Serdivan’lı hemşerilerimizi ve tüm Sakaryalıları İl Kongremize davet ediyorum. Genel Başkanımız önemli mesajlar verecek. inşallah verilen mesajlar toplum tarafından dikkate alınacak, Deva Partimizde İnşallah önümüzdeki süreçte milletimizin teveccühüne mazhar olarak İktidara gelecek diye ümit ediyorum. Bununla ilgili de tüm gayretimizi göstereceğimiz konusunda hiçbir kuşkum yok. Kongremiz hayırlı olsun” dedi. Başkan Erdoğan çalışmalarından dolayı da Serdivan İlçe Başkanı Sinan Karabaş ve Yönetimini tebrik ederek, teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL