Genel

Mehmet Ellibeş Boş Geçmiyor!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, hafta sonunda Kandıra ve Darıca’da gençlerin programlarına katıldı. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in yoğun Ramazan programları devam ediyor. Her gün farklı..

Mehmet Ellibeş Boş Geçmiyor!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, hafta sonunda Kandıra ve Darıca’da gençlerin programlarına katıldı.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in yoğun Ramazan programları devam ediyor. Her gün farklı bir ilçede vatandaşlarla bir araya gelen Ellibeş, hafta sonu Kandıra ve Darıca’daydı.

Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İlçe Başkanı Erol Ölmez ve Belediye Başkanı Adnan Turan’la Kandıra programını gerçekleştiren Mehmet Ellibeş, vefa ziyaretleri kapsamında ilçenin çınarlarından Selahattin Mutlu, Kandıra Hafızlar Derneği Başkanı Serkan Galip Yaşar, Kandıra Musiki ve Tiyatro Derneği Başkanı Rüştü Uygur, Hakan Aydın, Birol Ceylan ve Sami Öztuğ’u ziyaret etti. Başkan Ellibeş, AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı’nın iftarından önce, Gençlik Kolları’yla ‘İftara 5 Kala’ programında yer aldı. Gençlerle birlikte mavi yelek giyip, iftara yetişemeyen vatandaşlara yolda, durakta, otobüste iftariyelik dağıttı.

Darıca’da gençlerle sohbet

İftar sonrası da gençlerle çay sohbetinde bir araya gelen Ellibeş, bir gün sonra Darıca’daydı. İlçe Başkanı Ufuk Acay ve Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’la Türkiye Muharip Gaziler Derneği Darıca Şube İftarı, Meclis Üyesi Hakan Hocaoğlu’nun babası Vehbi Hocaoğlu’na geçmiş olsun ziyareti, İlçe İstişare Kurulu Üyesi Engin Çakmak’a ev ziyareti ve kısa süre önce eşi vefat eden Meclis Üyesi Nuran Kurşun’a taziye ziyareti gerçekleştiren Ellibeş, daha sonra İlçe Gençlik Kolları’nın iftar programına katılıp, iftar sonrası da gençlerle çimlerin üzerinde çay içti. Ramazan Ay’ını dolu dolu geçirdiklerini, her anını vatandaşlara, gençlere ve esnafa ayırmaya gayret ettiklerini belirten Ellibeş, “Ramazan Ay’ının birleştirici, bütünleştirici ruhunu gittiğimiz her yerde fazlasıyla hissediyoruz. Teşkilatımızın bu mübarek ayı bir araya gelme vesilesi olarak değerlendirmesinin yanında vatandaşlarımızla da sürekli iç içe ve beraberiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL