Güncel

Mehmet Demir’den şehitlerimizin ailesine başsağlığı mesajı

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir; Gara bölgesinde 13 güvenlik görevlisinin şehit edilmesiyle ilgili başsağlığı mesajı yollayarak; eli kanlı pkk’yı da büyük bir lanetle kınadı. Hafta sonu yaşanan..

Mehmet Demir’den şehitlerimizin ailesine başsağlığı mesajı

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir; Gara bölgesinde 13 güvenlik görevlisinin şehit edilmesiyle ilgili başsağlığı mesajı yollayarak; eli kanlı pkk’yı da büyük bir lanetle kınadı.

Hafta sonu yaşanan olayla ilgili şehit olan 13 güvenlik görevlisinin ailesine başsağlığı dileğinde bulunan Başkan Mehmet Demir; yaşanan üzücü olay sonrasında gerçekleştirilen başarılı operasyonlar ile pkk’nın Irak topraklarındaki etkinliğini bitirmek adına ciddi mesafe kaydedildiği belirterek; “Böylece vatanın güvenliğinin yanında bölgesel güvenliğin teminine dair irade de ortaya konulmuştur. Eli kanlı terör örgütüne gereken tokat atılmış, Türk milletinin sinesinden çıkmış kahraman Mehmetçiğimiz hain teröristleri, üstün askeri kapasitesiyle inlerinde vurarak vatandaşlarımızın ve hudutlarımızın güvenliğini temin etmiştir. Hainlerin barınma amaçlı kullandığı mağaralara yönelik silahlı kuvvetlerimiz tarafından gerçekleştirilen operasyon sırasında, daha önce yurt içinden kaçırarak Gara’ya götürdükleri, korumasız durumdaki güvenlik güçlerini,  PKK’lı teröristlerce başlarından vurularak alçakça şehit edilmiştir. Bu vahşeti ve bunu gerçekleştiren hain terör örgütü ile destekçilerini lanetliyor, şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı dileriz” dedi.

Melis Belinay ÖZERİ / LC Haber Ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL