Yaşam

Mehmet Demir’den Kırımlı’ya plaket

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir; kendi haberlerini ve katlı pazaryerindeki güzellikleri sosyal paylaşım sitesinde paylaşan,..

Mehmet Demir’den Kırımlı’ya plaket

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı ve Katlı Pazaryeri Alışveriş Merkezi Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir; kendi haberlerini ve katlı pazaryerindeki güzellikleri sosyal paylaşım sitesinde paylaşan, Kırımlıların Basın Sözcüsü Nedim Ergün Kırımlı‘ya’ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle plaket takdim etti.

Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanlığı hizmet binasında gerçekleşen plaket takdiminde konuşan aynı zamanda LC Haber Ajansı’mızın Köşe Yazarı olan Başkan Mehmet Demir; “Bizim çalışmalarımızı kendi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak, bizi onure eden Nedim Ergün Kırımlı beye teşekkür eder, çalışmalarında üstün başarılarının devamıno dilerim” dedi.

Mehmet Demir’e övgü dolu sözler

Nedim Ergün Kırımlı ise, kendisine verilen paketten dolayı duygularını şöyle dile getirdi: “Şahsıma layık gördüğü plaketi Osmanlı Ocakları dernek makamında takdim ederek, şahsımı onure etmiştir. Mehmet başkanımıza bu jestinden dolayı çok teşekkür ederim. Özgür basın mücadelesinde mesleğimizi gönül rahatlığıyla icra etmeye çalışarak bu zor günleri yan yana gelip ortak mücadele içinde yolumuz açık olsun Mehmet Demir Başkanım Saygılarımla…”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL