Genel

Medya ağımız güçleniyor: RadyoRota hayırlı olsun

Sakarya’nın önde gelen haber sitesi MedyaRota, bünyesine bir radyo kanalı katıyor. Sakarya’da “Dijital Haberin Güvenilir ve Doğru Rotası” sloganıyla vatandaşın doğru bilgiye hızla ulaşmasını sağlayarak yayın hayatına devam eden MedyaRota,..

Medya ağımız güçleniyor: RadyoRota hayırlı olsun

Sakarya’nın önde gelen haber sitesi MedyaRota, bünyesine bir radyo kanalı katıyor.

Sakarya’da “Dijital Haberin Güvenilir ve Doğru Rotası” sloganıyla vatandaşın doğru bilgiye hızla ulaşmasını sağlayarak yayın hayatına devam eden MedyaRota, bünyesine bir radyo kanalı katarak medya ağını güçlendiriyor.

“RADYOROTA” HAYIRLI OLSUN

MedyaRota haber sitesi ile 9.yıllarını kutlamalarına ramak kala önemli bir haberi kamuoyuyla paylaşan MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil, “Bilindiği gibi şehrimizin önde gelen haber sitesi MedyaRota’nın yakın zamanda 9.yılını kutlayacağız. Vatandaşımıza canla başla doğru bilgiyi güvenilir ve hızlı kaynaklarla ulaştırmak için çalışıyoruz. Sürekli gelişen dijital ortama ayak uydurarak geliştirdiğimiz medya ağımıza bir radyo kanalı katarak yolumuza devam edeceğiz. İsmini medyadaki Rota’mızdan esinlenerek RadyoRota koyduğumuz radyo kanalımız şehrimize hayırlı olsun” dedi.

101.0 FREKANSIYLA DİNLEYİCİSİYLE BULUŞACAK

RadyoRota kanalının içeriği hakkında bilgiler veren İbil, “Mevcut bulunan 101.0 Relax FM kanalının ismi yakın zaman itibariyle RadyoRota olacak ve medya ağımıza katılacak. Sizlere biraz da kanal içerisindeki düşündüğümüz projelerimizden, içeriklerimizden bahsetmek istiyorum. Siyasetten gündeme, şehrimizin göz bebeği Sakaryaspor ve spor haberlerinden kültür sanata, medyadaki önemli gelişmelerden eğlence programlarına kadar hemen hemen her kesime hitap eden içeriklerimiz olacak“ ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ KADRO

Radyo kanalı kadrosunda önemli isimlerin olduğunu ve güçlü bir ekip ile yayına başlayacaklarını belirten Ersin İbil, “Çeşitli alanlarda özel içeriklerimizin yanı sıra, zengin playlistlerle dinleyicimize günün her anında popüler müzik imkanı da sunacağız. Yakın zamanda güçlü ve dinamik kadro ile yayın hayatına başlayacağımız RadyoRota’nın bir kez daha hayırlı olmasını temenni eder, tüm Sakaryalı hemşerilerime iyi bayramlar dilerim” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL