Spor

Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasına yoğun ilgi

Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasının Sakarya elemeleri yapıldı. “Raketini Kap Gel” sloganıyla hayat bulan turnuvanın  elemelerine, toplam 80 sporcu katıldı . 14-19 Haziran tarihleri arasında Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen  Marmara..

Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasına yoğun ilgi

Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasının Sakarya elemeleri yapıldı. “Raketini Kap Gel” sloganıyla hayat bulan turnuvanın  elemelerine, toplam 80 sporcu katıldı .

14-19 Haziran tarihleri arasında Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen  Marmara Belediyeleri Masa Tenisi Turnuvasının Sakarya  elemeleri gerçekleştirildi . “Raketini Kap Gel” sloganıyla hayat bulan turnuvanın elemelerine, Sakarya il genelinden toplam 80 sporcu katıldı.

 

Marmara Belediyeleri masa tenisi turnuvası küçük – minik, yıldız, genç ve büyükler kategorisinde  bir hafta süren müsabakalarla tamamlandı. Elemeler sonucunda kategorilerinde 1. ve 2 .  olan  sporcular,  18-19 Haziran’da İstanbul da yapılacak Belediyeler arası masa tenisi turnuvasında, Sakarya’yı 10 sporcu ile  temsil edecek. Müsabakalara ilişkin açıklama yapan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy , ‘‘Masa tenisi turnuvasına öğrencilerimizin de yoğun ilgi gösterdiğini gördük. Bu durum bizleri de mutlu etti. İnşallah burada başarılı olup finallere kalacak öğrencilerimiz de şehrimiz adına başarılı sonuç elde ederler. Ben yarışmaya katılan her bir öğrencimize teşekkür ediyorum. Medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

Büyük Bayanlarda;, 1.Sema Sarı , Genç-Yıldız Bayanlarda;1.Sevde Rençber ,Küçük – Minik Bayanlarda ;1.Berra Öz ,2. Berra Akıcı, Büyük Erkekler 1. Lokman Bodur 2. Süleyman Altuntaş , Genç-Yıldız Erkek 1 Abdulhamit İlhan ,2 Emirhan Çolak, Küçük- Minik Erkekler 1 Rıfat Polat ,2 Ömer Yağız Saral

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL