SUBÜ

Lifli Betonların Uygulama ve Araştırma alanları anlatıldı

SUBÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Kariyer Merkezi iş birliğiyle ‘Lifli Betonların Uygulama ve Araştırma Alanları’ başlıklı bir seminer düzenlendi. Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Teknoloji Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile..

Lifli Betonların Uygulama ve Araştırma alanları anlatıldı

SUBÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü ve Kariyer Merkezi iş birliğiyle ‘Lifli Betonların Uygulama ve Araştırma Alanları’ başlıklı bir seminer düzenlendi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Teknoloji Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile Kariyer Planlama ve İnsan Kaynakları Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) iş birliği ile ‘Lifli Betonların Uygulama ve Araştırma Alanları’ başlıklı bir seminer düzenlendi. Fibrobeton A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Maraşlı’nın konuşmacı olarak katıldığı seminerde SUBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Naci Çağlar, İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Metin İpek, öğretim elemanları ile lisans ve lisansüstü öğrencileri yer aldı. Konuşmacı Muhammed Maraşlı lifli betonların genel hatları, meslek hayatında edindiği deneyimleri ve Fibrobeton firmasının Ar-Ge alanında desteklenen ve faaliyete geçirilen projelerine ilişkin bilgiler verdi. Seminerin sonunda Rektör Yardımcısı Çağlar tarafından Maraşlı’ya günün anısına hediye takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL