Magazin

Leman Sam rüzgarı esti

Sanatçı Leman Sam, Bahçeşehir’deki müzikseverlerle bir araya geldi. Bahçeşehir Hayal Kahvesi’nde gerçekleştirilen konserde Leman Sam hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı. Sempatik tavırları beğeni topladı  Ünlü sanatçı Leman Sam, Hayal Kahvesi..

Leman Sam rüzgarı esti

Sanatçı Leman Sam, Bahçeşehir’deki müzikseverlerle bir araya geldi. Bahçeşehir Hayal Kahvesi’nde gerçekleştirilen konserde Leman Sam hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı.

Sempatik tavırları beğeni topladı 

Ünlü sanatçı Leman Sam, Hayal Kahvesi Bahçeşehir‘de verdiği konserde hem seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla hem de sempatik tavırlarıyla dinleyenleri kendine hayran bıraktı. Konserine “İlla” adlı şarkısıyla başlayan sanatçı, “Hey Yıllar, Anladım, Gönül, Kıyamam Sana” gibi unutulmaz eserlerini, kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan söyledi. “Korkarım, Odam Kireç Tutmuyor, Şu Metrisin Önü, Karlı Kayın Ormanı, Salkım Söğüt, Telli Turna, Fidayda, Böyle Gelmiş Böyle Geçer, Ey Özgürlük, Çav Bella, İzmir Marşı” gibi şarkı ve türküleri de başarıyla yorumlayan Sam, yaklaşık iki buçuk saat sahnede kaldı. Müzikseverlerin büyük ilgi gösterdiği gecede “Şarkılarımı aşk için söylemeye devam edeceğim. Şarkılar ve halklar kardeştir.” diyen Sam, dinleyicilerden büyük alkış aldı. Muhteşem Gecenin sonunda sanatçı, işletme sahibi Kemal Tanrıverdi ve hayranları ile fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Ebru Çömlekci/LC Haber özel

#BahçeşehirHayalKahvesi #SanatçıLemanSam #LemanSam

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL