TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 227.163
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.221
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.632
Magazin

La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu La Hay De Maske filmi geliyor

Ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel’den esinlenerek hazırlanan ve pandemi komedisi olarak adlandırılan ‘La Hay De Maske‘ filminin çekimlerine başlandı. Komedi türündeki La Hay De Maske filminin çekimleri geçtiğimiz..

La Casa De Papel’in Türkiye versiyonu La Hay De Maske filmi geliyor

Ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel’den esinlenerek hazırlanan ve pandemi komedisi olarak adlandırılan ‘La Hay De Maske‘ filminin çekimlerine başlandı.

Komedi türündeki La Hay De Maske filminin çekimleri geçtiğimiz hafta içerisinde başladı. Beyazperde’nin haberine göre, dünyaca ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel’den esinlenerek ve Türkiyeye uyarlanan pandemi komedisi olan filmin çekimleri Ankara ve Kızılcahamam, Kahramankazan gibi ilçeleri çevresinde gerçekleştiriliyor. Bir soygun filmi olan La Hay De Maske’deki karakterlere Türkiye’den şehirler adını veriyor.

KARAKTER İSİMLERİ İZMİR, İSTANBUL, SİVAS, YOZGAT…

Bakanlıktan alınan özel izinle birlikte La Hay De Maske’nin çekimlerine başlandı. Filmin oyuncu kadrosunda Ayhan Taş, Burak Satıbol, Nuri Alço, Tuğba Özay, Serhat Bahadır, Hüseyin Elmalıpınar, Latif Doğan, Yakup Akar, Berke Yüksel, Ekin Ataizi, Begüm Doğar, Aslıhan Toraman ve  sosyal medya fenomenleri Bülent Mert ve Emin Yalçın yer alacak. Filmdeki karakterler adını, İzmir, İstanbul, Sivas, Yozgat gibi şehirlerden alacaklar.

Komedi türündeki La Hay De Maske filminin çekimleri geçtiğimiz hafta içerisinde başladı. Dünyaca ünlü Netflix dizisi La Casa De Papel’in komediye uyarlanmış Türkiye versiyonu olan filmin çekimleri Ankara Kızılcahamam ve Kahramankazan gibi ilçeler çevresinde gerçekleştiriliyor. Bir soygun filmi olan La Hay De Maske’deki karakterlere Türkiye’den şehirler adını veriyor. Filmden ilk görsel ise resmi olarak paylaşıldı.

La Hay De Maske’nin yapımcılığını Sineline yapım üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Sefa Özçelik yer alıyor. La Casa De Papel’in bir soygun dizisi olduğu biliniyor. Netflix’te yayınlanan dizi, böylelikle komedi türüne uyarlanmış olacak. La Hay De Maske’nin ne zaman sinemalardaki yerini alacağı henüz bilinmiyor.

Gökhan Burak GÜRSOY / LC Haber Ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL