Magazin Teknoloji

LC Haber Ajansı’ndan İhsan Boya’ya sürpriz

LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan; 40 yaşına giren Adaotogarage Firma sahibi Elektronik Uzmanı İhsan Boya’yı ARGE Merkezi’nde ziyaret ederek; Ramazan ayı öncesinde sürpriz doğum günü yaptı. Türkiye’de ilk ve..

LC Haber Ajansı’ndan İhsan Boya’ya sürpriz

LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan; 40 yaşına giren Adaotogarage Firma sahibi Elektronik Uzmanı İhsan Boya’yı ARGE Merkezi’nde ziyaret ederek; Ramazan ayı öncesinde sürpriz doğum günü yaptı.

Türkiye’de ilk ve sadece Sakarya’da olan, E -5 Karayolu Üzeri Bölge Trafik Karşısında bulunan “Uygulamalı Usta Yetiştirme Kampı”nı habersiz ziyaret eden LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan; aynı zamanda LC Haber Ajansı’nın sponsorlarından olan Adaotogarage Firma sahibi Elektronik Uzmanı İhsan Boya’ya Ramazan ayı arifesinde sürpriz yaptı. 40 yaşına giren 3 çocuk babası 20 yıllık Usta İhsan Boya, beklemediği bu sürprizinden dolayı Levent Candan’a teşekkür etti. Sakarya ve ülke için önemli projelere imza atan ve ARGE çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren İhsan Boya’yı yeni yaşından dolayı kutlayan Gazeteci & Yazar Levent Candan; başarılarının devamını diledi. Kendisini tanımaktan dolayı onur duyduğunu ifade eden Candan; “Peugeot İstanbul’daki Genel Merkezi’ndeki gerçekleşen yarışma da 2003 yılında ilk Türkiye 1’iciliği, 2004 yılında 2. Türkiye 1’inciliği, yine 2005 yılında da 3. Türkiye 1’ciliği olmak üzere 3 kez üst üste kırılması zor olan bir rekora imza atan Dünya’nın en iyi ve başarılı 170 teknisyenden biri Sakaryalı Usta İhsan Boya’yı Sakarya’ya kazandırdığı yeni çalışmaları için ayrıca teşekkür ederim. Aynı zamanda LC Haber Ajansı’mızın da sponsoru olan Adaotogarage Firma sahibi Elektronik Uzmanı İhsan Boya ile çalışmak güzel. Kendisine hedeflediği yolunda başarılarının devamını dilerim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL