TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Spor

Kürekte Bahar Kupası Yapıldı

27-28-29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası & Akademi Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Testi Yarışlarında 21 Klüp 500 erkek ,300 kadın toplam 800 sporcunun katılımıyla gerçekleşti…

Kürekte Bahar Kupası Yapıldı

27-28-29-30 Mayıs 2021 tarihlerinde Sakarya/Sapanca-Kırkpınar Mevkii’nde yapılan Bahar Kupası & Akademi Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Testi Yarışlarında 21 Klüp 500 erkek ,300 kadın toplam 800 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

BAHAR KUPASI & AKADEMİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE
MİLLİ TAKIM SEÇME TESTİ
FİNAL                            30.05.2021 / Sapanca
70 09:00 U19 ERKEKLER 2X 2000m Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Ali Ardıl İlgün – Altar Karabudak 7.00,32 1 10
2 Galatasaray Eren Efe Kara – Yusuf Ziya Ateş 7.08,38 2 7
5 Fenerbahçe B Ömer Faruk Şan – Enes Uluer 7.24,00 3
1 Anadoluhisarı Kürek Efe Mersin – Alp Kocaer 7.33,84 4 3
71 09:10 U19 ERKEKLER 4- 2000m Sonuç Puan
3 Galatasaray Mahmut Tiryaki – Emirhan Balıkçı –
Enver Erman – Serkan Erkal
6.34,68 1 10
4 Fenerbahçe Mehmet Giray Kuşkuş – Oğuzhan Erdem –
Evren Mustaf Açar – Ahmet Ali Kabadayı
6.43,77 2 7
5 Galatasaray B Mehmet Barış Hamzaoğlu – Mecit Şamil Kanoğlu -Ayberk Güzelkaya – Batuhan Altındağ 6.55,46 3
2 Galatasaray C Ahmet Erdem – Arslan Doğusoy –
Serkan Becit – Ulaş Alkış
7.23,93 4
72 09:20 U17 ERKEKLER 4X 2000m Sonuç Puan
3 Fenerbahçe Giray Yazçayır – Alper Şevket Eren –
Mert Can Çayır – Halil Kaan Köroğlu
6.31,06 1 10
2 Galatasaray Enes Biber – Yiğit Yaşar Doğruok –
Cemal Toprak Galoğlu – Aytimur Selçuk
6.32,09 2 7
4 Hereke Nuh Çimento Kürek Mehmet Emin Sarıoğlu – Eren Kırcı –
Metehan Yavuz – Berat Aydın
6.49,24 3 5
1 Sakarya Büyükşehir Belediye Furkan Sinem – Murat Alp Yardım –
İsmailcan Güngörmez – Emir Elma
6.56,45 4 3
6 Şişecam Çayırova Arda Berat Çekeceker – Berkay Öztürk –
Yusuf Doğru – Kemal Kaya
6.59,13 5 2
5 Fenerbahçe B Mehmet Poyraz Saltık – Kerem Akkiriş –
Toros Büyükakıncı – Şükrü Yüşa Aslan
7.01,35 6
73 09:30 MASTER MIX 2X 1000m Handicap Sonuç
2 Ferdi İnci Selçuk – Orhan Öztürk 4.09,64 4.00,14 1
4 Boğaziçi Üniversitesi B Selman Özgür Çubukçu – Özlem Özden Ulukapı 4.19,93 4.15,73 2
1 Boğaziçi Üniversitesi Serhat Dizdaroğlu – Aslıhan Dizdaroğlu 4.32,38 4.16,68 3
3 Galata Kürek Cemal Şenyuva – Reha Doğan Katılmadı
74 09:40 U17 KIZLAR 1X 2000m Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Kardelen Yüce 8.53,20 1 10
3 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eda Erkan 8.57,08 2 7
1 Fenerbahçe B Derensu Kutluata 9.00,92 3
5 Fethiye Belediye Elif Eylül Coşkunkurt 9.19,14 4 3
4 Fenerbahçe C İla Ayışığı Yontar 9.22,92 5
6 Altınboynuz Ceren Özyiğit 9.52,54 6 1
75 09:50 U17 KIZLAR 2X 2000m Sonuç Puan
2 Fenerbahçe Damla Sungunapa – Medinenur Yiğitoğlu 8.11,82 1 10
3 Galatasaray Tuana Havin Dark – Nursucan Şerbeçi 8.16,82 2 7
5 Fenerbahçe B Şerife Şirin Çevik – Ayşe Elif Şatıroğlu 8.32,04 3
4 Sakarya Büyükşehir Belediye Beyza Kurtulmuş – Zeynep Derin 8.53,26 4 3
1 Şişecam Çayırova Aslı Uçar – Zeynep Beken 8.59,61 5 2
79 10:00 AKADEMİK KADINLAR 2X 2000m Sonuç Puan
80 10:10 AKADEMİK KADINLAR 4X 2000m Sonuç Puan
1 Boğaziçi Üniversitesi Şevval Beyza Sezer – Aylin Karapınar –
İdil Yükseltepe – İrem Kırdar
8.50,90 1 100
81 10:20 U15 ERKEKLER 4X 1000m Sonuç Puan
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Erhan Öztürk – Devrim Teoman –
Şakir Özdemir – Mustafa Sarı
3.45,16 1 10
3 Galatasaray Kutlu Doruk Doksanyedi – Barlas Balı –
Volkan Uçar – Yunus Emre Biber
3.30,25 2 7
82 10:30 MASTER MIX 4X 1000m Handicap Sonuç
83 10:40 U15 KIZLAR 1X 1000m Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Livanur Tulun 4.38,16 1 10
4 Fethiye Belediye Ravza Aktan 4.47,04 2 7
3 Hereke Nuh Çimento Kürek B Sare Mehlika Köse 4.47,40 3 5
2 Orta Doğu Teknik Üniversitesi Melis Yücel 4.58,52 4 3
84 10:50 U15 KIZLAR 2X 1000m Sonuç Puan
4 Şişecam Çayırova Sinem Dağaçıkan – Nisanur Ekşi 4.30,84 1 10
2 Hereke Nuh Çimento Kürek Betül Öğüt – Esra Kırcı 4.37,47 2 7
3 Fenerbahçe Elif Çalışkan – Yağmur Berkkam 4.38,83 3 5
85 11:00 U19 KIZLAR 2X 2000m Sonuç Puan
2 Fenerbahçe & Ferdi Karma Ruken Ülgey – Aslıhan Naran Akkay 7.58,25 1
5 Fenerbahçe B Ayşe Cemre Can – Aleyna Tülin Tellli 8.03,79 2 7
4 Anadoluhisarı Kürek Meral Çakmak – Ece Nur Çayır 8.09,56 3 5
3 Fenerbahçe Damla Sungunapa – Medinenur Yiğitoğlu 8.14,19 4
1 Fethiye Belediye Elif Eylül Coşkunkurt – Sena Sidar Akın 8.33,77 5 2
86 11:10 U19 KIZLAR 4- 2000m Sonuç Puan
1 Fenerbahçe Irmak Fertuğ – Ülkü Özen –
Selin Ege Akgül – Simla Suay Alıncı
7.40,51 1 10
90 11:20 AKADEMİK ERKEKLER 8+ 2000m Sonuç Puan
91 11:30 MASTER KADINLAR 4X 1000m Handicap Sonuç
95 11:40 AKADEMİK KADINLAR 1X 2000m Sonuç Puan
1 Boğaziçi Üniversitesi Şevval Beyza Sezer 9.58,93 1 100
96 11:50 MASTER ERKEKLER 4X 1000m Handicap Sonuç
1 Ferdi Mustafa Umutcan Zeren – Cihan Ayger –
Yaman Taciroğlu – Ercan Kesim
3.30,33 3.29,33 1
2 Boğaziçi & İstanbul & Ferdi Karma Serhat Dizdaroğlu – Kerim Can Ertuğ –
Orhan Öztürk – İlker Başyazıcı
3.45,53 3.38,33 2
97 12:00 MASTER KADINLAR 2X 1000m Handicap Sonuç
1 Boğaziçi Üni & Ferdi Karma B. Aslıhan Dizdaroğlu – İnci Selçuk 4.27,55 4.14,05 1
PUAN TABLOSU
C U19 KIZLAR
1. İZMİT SÜMERSPOR KÜREK 30 PUAN
C U19 ERKEKLER
1. VAN EDREMİT KÜREK 17 PUAN
2. İZMİT SÜMERSPOR KÜREK 13 PUAN
3. İZNİK SPOR 10 PUAN
4. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 10 PUAN
5. İSTANBUL KÜREK 7 PUAN
6. KOMODOR 5 PUAN
7. VİRA DENİZCİLER 5 PUAN
8. ALTINBOYNUZ 2 PUAN
9. SİNOP GENÇLİK VE SPOR 1 PUAN
C KADINLAR
1. İZMİT SÜMERSPOR KÜREK 25 PUAN
2. SİNOP KÜREK 14 PUAN
3. ALTINBOYNUZ 10 PUAN
4. HALİÇ KÜREK 5 PUAN
5. VİRA DENİZCİLER 3 PUAN
C ERKEKLER
1. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 25 PUAN
2. İSTANBUL KÜREK 14 PUAN
3. İZNİK SPOR 10 PUAN
4. İZMİT SÜMERSPOR 9 PUAN
5. ALTINBOYNUZ 8 PUAN
6. VİRA DENİZCİLER 3 PUAN
U15 KIZLAR
1. FENERBAHÇE 25 PUAN
2. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 17 PUAN
3. HEREKE NUH ÇİMENTO KÜREK 13 PUAN
4. FETHİYE BELEDİYE 7 PUAN
5. SİNOP GENÇLİK VE SPOR 5 PUAN
6. ODTÜ 3 PUAN
U15 ERKEKLER
1. HEREKE NUH ÇİMENTO KÜREK 25 PUAN
2. GALATASARAY 22 PUAN
3. SİNOP GENÇLİK VE SPOR 7 PUAN
4. SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 7 PUAN
U17 KIZLAR
1. FENERBAHÇE 27 PUAN
2. SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 13 PUAN
3. GALATASARAY 7 PUAN
4. ODTÜ 7 PUAN
5. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 7 PUAN
6. FETHİYE BELEDİYE 3 PUAN
7. ALTINBOYNUZ 1 PUAN
U17 ERKEKLER
1. GALATASARAY 24 PUAN
2. FENERBAHÇE 23 PUAN
3. HEREKE NUH ÇİMENTO KÜREK 17 PUAN
4. ODTÜ 5 PUAN
5. SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 5 PUAN
6. ŞİŞECAM ÇAYIROVA 2 PUAN
7. ANADOLUHİSARI KÜREK 2 PUAN
U19 KIZLAR
1. FENERBAHÇE 31 PUAN
2. GALATASARAY 10 PUAN
3. ANADOLUHİSARI KÜREK 5 PUAN
4. FETHİYE BELEDİYE 4 PUAN
U19 ERKEKLER
1. GALATASARAY 34 PUAN
2. FENERBAHÇE 34 PUAN
3. ANADOLUHİSARI KÜREK 4 PUAN
AKADEMİK KADINLAR
1. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 200 PUAN
AKADEMİK ERKEKLER
1. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 400 PUAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL