Güncel

Küçük Ankalılar’dan Hayvan Barınağına ziyaret

Anka Koleji İlköğretim bölümü 2. sınıf öğrencileri öğretmenleri ile beraber Sakarya Belediyesinin Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulundular. ANKA KOLEJİNDEN ANLAMLI MESAJ Dünyamızı güzelleştiren ve yaşanabilir bir..

Küçük Ankalılar’dan Hayvan Barınağına ziyaret

Anka Koleji İlköğretim bölümü 2. sınıf öğrencileri öğretmenleri ile beraber Sakarya Belediyesinin Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulundular.

ANKA KOLEJİNDEN ANLAMLI MESAJ

Dünyamızı güzelleştiren ve yaşanabilir bir hal almasına neden olan hayvanlar ne yazık ki kimi zamanlarda istemedikleri şeylere maruz kalabiliyorlar. Bu konu ile ilgili farkındalık oluşturmak, öğrencileri bilgilendirmek ve Hayvan sevgisi aşılamak için Anka koleji İlköğretim bölümü öğrencileri ile beraber okulda bir kampanya başlatarak, öğrenci velilerinden gelen hayvan mamaları ile beraber Sakarya Belediyesinin Sokak Hayvanları Geçici Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulundular.

HAFTA BOYUNCA ETKİNLİK YAPTILAR
Hayvanlara yapılan eziyet ve ilgisizlik durumları birçoğumuzun canını sıkarken onları korumak ve kötü şeylere maruz kalmamalarını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız mesajını da veren etkinlik için Dünya genelinde kabul edilen 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde farkındalık yaratabilmek onların sesini duyurabilmek için önemli bir yere sahip. Hayvanları Koruma Haftası etkinliklerini tüm derslerde ortak çalışan Anka Koleji panolarında, derslerinde ve bulunmuş oldukları ziyaretlerle hafta boyunca çalışma yaptı. Etkinlikler boyunca öğrenciler göz doldurdu. Anka Eğitim Kurumları Kurucusu Profesör Dr. Murat TOSUN, etkinliği gerçekleştiren öğretmenler Tansu Ertan, Mürvet Kuşçu ve öğrencileri tebrik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL