Spor

Körfez’in yıldızları üç madalya aldı

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü Taekwondocuları, Anadolu Yıldızlar Ligi’nde katıldıkları müsabakalardan madalyalarla döndü. Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü Taekwondocuları, Anadolu Yıldızlar Ligi’nde katıldıkları müsabakalardan madalyalarla döndü. 8-10 Nisan tarihleri arasında..

Körfez’in yıldızları üç madalya aldı

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü Taekwondocuları, Anadolu Yıldızlar Ligi’nde katıldıkları müsabakalardan madalyalarla döndü.

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü Taekwondocuları, Anadolu Yıldızlar Ligi’nde katıldıkları müsabakalardan madalyalarla döndü. 8-10 Nisan tarihleri arasında Kocaeli’de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Analig Taekwondo grup müsabakalarında kulübümüz adına da 3 sporcu ile katıldı

KÜRSÜYE ÇIKTILAR

Müsabakalara katılan sporcularımızdan Tusem Şahin 33 kiloda, Hamza Uzun da 65 kiloda ikinci oldu. 41 kiloda müsabakalara katılan Halis Mert Yıldız da 3. Olarak tamamladı ve kürsüye çıkarak madalyalarını aldı. Antrenörler de sporcularını tebrik ederken, “Önümüzdeki müsabakalar için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL