Sağlık

Kont Adnan taburcu oldu

Aslen Sakarya Soğuksu Mahallesi’nden olan birçok beste ve albümde imzası bulunan ‘Kont Adnan’ lakaplı Karadeniz Müziği’nin ünlü ve vazgeçilmez ismi Adnan Yılmaz; önceki gün geçirdiği operasyonun ardından taburcu oldu. Sakarya..

Kont Adnan taburcu oldu

Aslen Sakarya Soğuksu Mahallesi’nden olan birçok beste ve albümde imzası bulunan ‘Kont Adnan’ lakaplı Karadeniz Müziği’nin ünlü ve vazgeçilmez ismi Adnan Yılmaz; önceki gün geçirdiği operasyonun ardından taburcu oldu.

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi tarafından yapılan başarılı fıtık ameliyatı operasyonu ile sağlığına kavuşan Karadeniz Müziği’nin ünlü ismi Adnan Yılmaz; tedavi gördüğü hastaneden taburcu olarak evinde istirahata çekildi. Ameliyatı duyan birçok sevdiği tarafından “Geçmiş olsun” dileği alan Kont Adnan; Başta Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi olmak üzere; ekibinde yer alan Opr. Dr. Emrah Akın’a, Opr. Dr. Kayhan Özdemir’e, Asistan Dr. Uğurcan Dülger’e, Anastezi Uzmanı Furkan Kanyılmaz’a Hemşire Fatma İskender’e, Hemşire Nesrin Gülmez’e, Personeller Cemal Soylu Emel Demirel, Funda Aydın, Neşe İrdem, Ayşe Akçabelen ve Malik Gök ile yanından biran olsun ayrılmayan Oflu Kadir lakaplı Sakaryalı ünlü Sanatçı Kadir Öztürk’e çok teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL