Kültür-Sanat

Komşu İller sanatta buluştu

KASK (Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği ) üyelerinin fotoğraflarından oluşan GERÇEK-LİK Sergisi SAGÜSAD  Sanat Galerisinde açıldı.Sakarya Güzel Sanatlar Derneği  13 Ekim 2022 Perşembe etkinliğinde KASK üyelerini ağırladı. KASK üyelerinin fotoğraf sergisi..

Komşu İller sanatta buluştu

KASK (Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği ) üyelerinin fotoğraflarından oluşan GERÇEK-LİK Sergisi SAGÜSAD  Sanat Galerisinde açıldı.Sakarya Güzel Sanatlar Derneği  13 Ekim 2022 Perşembe etkinliğinde KASK üyelerini ağırladı. KASK üyelerinin fotoğraf sergisi ve  fotoğraf sunumları izleyiciler ile buluştu. Farklı bir fotoğraf tekniği ile hazırlanan serginin detaylarını Sergi Koordinatörü Cengizhan Günesen izleyicilere aktardı.

KASK Üyeleri  Esra Aslan “Benim Açımdan “Egemen Hakkı Sönmez “BATH ” , İbrahim Kaya” Müsilaj “, R. İbrahim Kurulay & Duygu N. Kaşıkcı ” Küçük Şeyler ” fotoğraf gösterilerini sundular Sakaryalı sanatseverlerin ilgi ile takip ettiği etkinlik sonunda SAGÜSAD Başkanı Ünal Dabak , KASK Başkanı Duygu N. Kaşıkcı ’ya plaket sundu. Başkan Ünal Dabak güzel sunumları ve fotoğrafları için KASK üyelerine ve etkinliğe katılan misafirlere teşekkürlerini iletti. Sakaryalı sanatseverlerin bir hafta boyunca hafta içi saat 14.00 – 19.00 saatleri arasında sergiyi gezebileceklerini ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL