Genel

Kocaman Kadimli gençlerle iftar yaptı

Kocaeli, Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Kartepe Genç Akademi bünyesinde Kartepe Dil Merkezi (KADİM)’de verilen derslerden faydalanan 70 öğrenci ile iftar sofrasında bir araya geldi. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, 11..

Kocaman Kadimli gençlerle iftar yaptı

Kocaeli, Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Kartepe Genç Akademi bünyesinde Kartepe Dil Merkezi (KADİM)’de verilen derslerden faydalanan 70 öğrenci ile iftar sofrasında bir araya geldi.

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif münasebetiyle hemşerileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Kocaman, Kartepe Genç Akademi bünyesinde verilen kurslarda eğitim alan 70 KADİM öğrencisi ile iftar sofrasında bir araya geldi. Başkan Kocaman, gençlerle sohbet ederken geleceğe dair hedeflerini dinledi.

“GENÇLERİMİZİN UFKU AÇIK”

Gençlerle sohbet eden Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, istek ve talepleri dinledi. 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’in manevi iklimi içerisinde gençlerle bir araya geldiklerini belirten Başkan Kocaman, “Gelecek gençlerin omuzlarında yükselecektir. Gençlerimizi hayata daha iyi hazırlamak için kurduğumuz Kartepe Genç Akademi, amacına, misyonuna uygun olarak talep görüyor. Gençlerimiz azimli, hedefleri olan, ufku açık, vizyonlu gençler. Gelecekte ülkemizi onlar yönetecek. Bu durum bizleri çok memnun etmektedir. Ramazan ayı güzel, gençlerle birlikte olmak, onlarla beraber oruç açmak daha güzel, evlatlarıma okul hayatında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL